• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Як навчити плавати дитину?

Прагнення батьків навчити дитину плавати в ранньому віці цілком природно. Адже плавання покращує кровообіг, збільшує об'єм легенів, укріплює опорно-руховий апарат і нервову систему. Малюк, який уміє і любить плавати, росте здоровим.

Однак для того, щоб дитина відчувала себе як риба у воді, необхідно починати навчання ще в самому ранньому - дитячому віці.

Отже, вчитися плавати треба на глибині, щоб дитя не звикало, трохи що, і став на дно. Якщо не дотримуватися цього правила, перехід з мілководдя на глибину затягнеться. Проте варто пам'ятати, ніяких бросаний в воду не вміє плавати дитини.

З колом або без нього? Однозначно без кола, але з надувними нарукавниками. Коло розслабляє, і дитина опускає ноги, думаючи при цьому, що він пливе. Нарукавники не дають потонути, і змушують тримати у воді тіло і ноги горизонтально.

Стиль. Починаємо плавати на животику. Тримаючись за тата, вчимо руху ногами: носочки витягнуті, коліна майже не гнуться. Руками виконувати кругові рухи.

Дихання. Привчіть малюка видихати у воду. Щоб не було страшно, у воду, поки опускаємо тільки рот, очі і носик залишаються над водою. Виробляємо звичку: вода торкнулася рота - видих у воду. Опускаємо рот і ніс під воду, потім - рот, ніс, очі. Дихаємо рівномірно: напів вдих, статтю видих. Розучуючи дихання, нехай дитя тримається поки за руку батька.

Щоб захистити очі, купіть окуляри для плавання.

На спині. 5-10 занять і дитина вже впевнено тримається на воді, плаває на животі і видихає воду. Пора перевертатися на спину. На спині легше плавати: не треба видихати у воду, можна дивитися по сторонах, працюють одні ноги. Слідкуйте, щоб дитина тримав голову, живіт і ноги, горизонтально. Руками можна трошки підгрібати, а можна просто розслабити їх.

Схожі статті

  1. Як навчити дитину говорити?
  2. Як навчити дитину кольорам?
  3. Іграшки для хлопчиків Wader