• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Іграшки Wader

Wader - компанія зі світовим ім'ям з виробництва пластмасових іграшок. Це якісна продукція, величезний асортимент і низькі ціни. Купити іграшки Wader можна у всіх країнах Європи і далеко за її межами.

Асортимент дуже великий:

Конструктор Wader  Гараж Wader  Машинки Wader

Конструктори Wader

 

Гаражі Wader

 

Машини Wader


 Дитяча дорога Wader  Дитяча залізниця Wader Набор Wader

Дороги Wader

 

Залізниці Wader


Набори для вулиці Wader


 Дитячий посуд Wader Будиночок Wader

Дитячий посуд Wader

Дитячі будиночки Wader


Незважаючи на великий асортимент дитячих іграшок, компанія постійно розробляє новинки, створені кращими світовими проектувальниками.

Вона була заснована в 1956 році і вже більше 50-ти років випускає якісні пластмасові іграшки для дітей від 12 місяців до 6 років. Компанія Wader до цих пір знаходиться під управлінням одноіменної сім'ї. Марко, онук засновника, в даний час веде бізнес разом зі своїм батьком, Манфредом Вадером. Сьогодні виробничі заводи іграшок розташовані в Польщі і Німеччині.

Wader гарантує найвищу якість продукції, використовуючи тільки найкраща сировина, барвники та інші компоненти, а також сучасне устаткування і технології. Дотримання строгих стандартів якості означає, що всі іграшки мають всі необхідні сертифікати - SGS і TUV, а виробництво відбувається екологічно безпечним чином. Усі товари відповідають стандарту EN-71 і не містять фталатів і важких металів. Товари сертифіковані в 35 країнах світу на 5-ти континентах.

Більшість іграшок Wader підходять дітям від 12 місяців. У них відсутні гострі краї і грані, а конструкції не містять дрібних деталей та безпечні для найменших дітей.
Якість іграшок перевірено 50-тирічним досвідом - вони зроблені з високоміцного харчова пластика і витримають навіть самі «активні ігри». Товари Вадер міцні і витримують великі навантаження. Навіть найменші авто серії «Kid Cars» здатні витримати «наступання» дорослої людини. Також  є вантажівка серії Gigant, яка витримує до 150 кг.
Ця продукція - безпечні іграшки для розвитку та забав. Вони розвивають безліч необхідних дитині навичок:

  • - сприйняття кольору і форм
  • - дрібну моторику
  • - координацію руху
  • - уяву і фантазію
  • - почуття окоміру і дистанції

Девізом фірми Wader завжди був і залишається вираз: "Краща якість в руках дитини! ".