• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Як навчити дитину кольорам?

Вивчення кольорів, є одним із складних процесів навчання малюка, який вимагає багато зусиль з боку дитини і батьків.

Як же навчити малюка розрізняти кольори і давати їм назву? На допомогу приходять улюблені іграшки. Як вони нам допоможуть? - Так дуже просто. Починаємо гратися разом з дитиною іграшками певного виду, наприклад машинками.

Намагайтеся зацікавити дитину, а потім в процесі гри називайте предмет - його "назва" і "колір", показуючи на нього рукою, якщо це улюблена іграшка, чадо добре запам'ятовує - що "це" і "якого кольору" даний предмет.

Поміняйте тактику в процесі гри, попросіть дитя принести Вам, наприклад «синю машинку». Якщо «синя» машинка, улюблена іграшка дитини, він принесе, або знайде її серед інших квітів. І ще, не варто наполягати, на те, що б дитина принесла її, достатньо того, що він вказав на ту саму «синю» іграшку.

З часом, коли малюк почне краще розрізняти кольори, можна перейти на інші предмети для порівняння кольору.

Отже, переходимо на другий рівень складності, беремо книгу, і шукаємо на її сторінках, ті самі улюблені іграшки дитини різних кольорів. Тут і починається найцікавіше, дитина вгадує практично всі машинки з першого разу. Ось він довгоочікуваний результат.

Закріплювати вивчені кольори можна різними способами, ось ще один приклад. Якщо Ваша дитина любить малювати, це відмінна можливість повторити кольори: «давай відшукаємо червоний ковпачок до червоного фломастеру». Будьте, впевнені, всі потрібні ковпачки дитя збере правильно.

Більше приділяйте дитині уваги, малюйте з ним бажано яскравими квітами.

Дорогі батьки, пам'ятайте головне, навчання квітам повинно бути у формі гри, щоб малюку подобалося, і було цікаво радувати Вас.

Схожі статті

  1. Іграшки для хлопчиків Wader
  2. Як вибрати дитячий стільчик для годування?
  3. Що таке мобіль і як вибрати мобіль для дитини?