• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Музичний мобіль на ліжечко.

Ну, звичайно, ж! Музичний мобіль на ліжечко стане першою іграшкою малюка. З самого народження немовлята вчаться розрізняти звуки і фокусувати свій погляд на предметах.

Музичний мобіль на ліжечко призначений для розвитку саме цих навичок. Не менше трьох місяців пройде до того, як малюк спробує в перший раз взяти в руку брязкальце. Музичний мобіль на ліжечко протягом усього цього періоду буде основною (а, можливо, і єдиною) розвиваючої іграшкою для дитини і паличкою-виручалочкою для його батьків.

Ми пропонуємо Вам:

  мобиль музыкальный с проектором и пультом

Мобіль музичний з проектором і пультом

Виникає питання, чи варто купувати музичний мобіль на ліжечко?

Обов'язково! Обов'язково потрібно купувати! Більшість матусь з цим згодні. Перебуваючи у своїй дитячому ліжечку, дитина буде тренуватися фокусувати на рухомому яскравому музичному мобіле на ліжечку свій погляд. Стимулювати слуховий апарат буде звучання красивою музики, до того ж вона заспокоїть дитину. Розрізняти малюнок і кольору дитина навчиться трохи пізніше. Коли у нього це вийде, він спробує руками ловити іграшки, таким чином, розвиваючи свої рухові навички. Через півроку дитина втратить інтерес спостерігати за музичним мобілем, тоді можна буде вже відв'язати іграшки, і дати йому їх в руки.

 Мобиль ДжунглиМузичний мобіль на ліжечко стане незамінним помічником для батьків. Варто покласти в дитяче ліжечко дитини, включити музичний мобіль, і у батьків з'явиться п'ятнадцять - двадцять хвилин вільного часу. Безліч немовлят легко засинає в дитячому ліжечку, спостерігаючи за рухомою каруселлю і слухаючи музику.

На якому типі музичного мобіля на ліжечко найкраще зупинити свій вибір? На механічному або електричному?

Враховуючи власний досвід, скажу: «Електричний».

Хоч він і коштує більше грошей, але він повністю себе виправдовує:

1) В електричному мобілі на ліжечко музика набагато приємніше, якщо порівнювати її з механічним. Грає повноцінна мелодія, а не звуки скрипучої шарманки. Значно збільшено вибір звуків, є класичні твори, звуки природи, колискові, дитячі пісні та просто мелодії. Основна маса музичних мобілів на ліжечко (електричних) містить кілька звуків. Вибирати музику можна грунтуючись на настрої дитини.
2) Тривалість роботи електричних мобілів на ліжечко значно вище, ніж у механічних (десять-двадцять хвилин проти трьох-п'яти хвилин). Повірте, що дуже незручно вдаватися через кожні три хвилини до дитячої коляски, для того щоб завести музичний мобіль. Особливо прикро, коли дитина майже заснув під ритмічне звучання каруселі, а завод закінчився. Тільки починаєш знову заводити мобіль на ліжечко, як дитина прокидається, знову проситься на руки, відмовляється лежати у своїй колясці або ліжечку.
3) Наявність додаткових і часом дуже корисних функцій - час звучання, регулювання звуку , Мобиль с проектором нічник і безліч інших. Якщо фінансове становище вам дозволяє, то пошукайте музичний мобіль з сенсорним відображенням на стелі або нічником проектором. Музичний мобіль на ліжечку може проектувати мерехтливі або рухомі картинки на стелю. Як показує практика, дітям дуже подобається дивитися на такі зображення, м'яке світло від них заспокоює їх. Іноді діти, прокинувшись вночі, так задивляються на картинки, що знову самі засинають.
Пристрій електричного музичного мобіля на ліжечко більш важке і технічно складне, тому такі мобілі слід кріпити більш надійними кріпленнями. При покупці необхідно простежити за якістю кріпильного виробу.

Деталі, на які слід звернути увагу при покупці на дитяче ліжечко музичного мобіля.

У першу чергу необхідно звертати увагу на якість деталей і кріплення. Музичний мобіль повинен добре підходити під розміри ліжечка вашого малюка, і належним чином фіксуватися за її борти, а дуга повинна бути міцною, і витримувати навантаження каруселі.

Музика.

Прослухайте всі мелодії, які зможе програти ваш мобіль на ліжечко. Вся музика Мобиль Мишки повинна бути хорошої якості, не повинна дратувати слух.

Механізм - електричний завод з батарейками або механічний завод. Вибір більшою мірою залежить від стану ваших фінансових здібностей.

Іграшки.

Можуть бути виконані з пластмаси, а можуть бути м'якими. Для дитини менше атравматичними, і більш приємними будуть м'які іграшки. Але у них є свій мінус, вони збирають пил і швидше забруднюються. Такі іграшки не рекомендуються для дітей з алергіями. Простіше догляд за пластмасовими іграшками. Іграшки бувають не знімні і знімні. Знімні простіше помити.

Оформлення, колір.

Найкраще вибирати музичний мобіль на ліжечко чистих соковитих кольорів. Не варто вибирати кричущі отруйні забарвлення. Увага дитини найкраще привертає поєднання чорно-білого і червоно-жовтого кольорів. Геометричні малюнки теж хороші. Варто звернути увагу на наявність маленьких деталей, і на якість їх кріплення. Чим простіше оформлення, тим воно краще. Маленькій дитині буде важко сконцентрувати погляд при наявності великої кількості елементів. Погляньте на музичний мобіль на ліжечко з самого низу, адже саме таким чином на неї буде дивитися ваш малюк. При виборі можна враховувати і оформлення кімнати.

Додаткові функції.

Регулювання часу програвання музики, гучності, вибір самої мелодії, вибір режимів (тільки обертання, тільки музика, обертання + музика), проектор, нічник, пульт дистанційного управління.

При покупці музичного мобіля на ліжечко, варто враховувати, що ви купуєте іграшку для вашої дитини, а не для себе. Безпека малюка повинна бути, перш за все. Тому, якщо ви обмежені у фінансах, краще купити якісний механічний музичний мобіль, а не низькосортний електричний мобіль з батарейками на ліжечко.

І пам'ятайте, що дитині головне - спілкування з вами! Не варто залишати дитину надовго з музичним мобілем на ліжечку одного. Більше розмовляйте зі своєю крихіткою, грайте, робіть гімнастику, масаж, і тоді ваш нащадок буде щодня радувати вас новими досягненнями.

Схожі статті

  1. Коли привчати дитину до горщика?
  2. Як забезпечити здоровий сон дітям
  3. Як вибрати іграшку дитині