• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Що таке мобіль і як вибрати мобіль для дитини?

Мобіль - це слово прийшло до нас з англійської мови і увійшло в наш побут недавно. Історія цієї дитячої іграшки дуже давня. В давній Русі був звичай - вішати над малюком птаха щастя. У ті часийого робили дерев'яним, він був дуже легким і парив над колискою малюка. Він служив як оберіг для дитини, люди вірили в те, що ця іграшка захистить їх дитини від усього поганого.

Минули століття, і ось тепер ми бачимо багате розмаїття цих іграшок. Є й підвіски, та радіокеровані, і механічні, і проекційні мобілі. Вони, як правило, мають просту конструкцію і потребують контролю їх роботи. Підвіска для дитини - це мобіль, в якому, рух здійснюється за рахунок електричних батарей і супроводжується спокійною музикою.

Сьогодні багато компаній виробляють мобілі для дітей. Найпопулярніші з них випускають компанії Canpol, Tiny love і Fisher Pice. На наш погляд, найкращий варіант для дитини - це музичний мобиль Fisher-Price.

Навіщо ця іграшка дитині?

Коли маленька дитина прокидається, він з великим задоволенням розглядає іграшки і починає стежити за їх круговим рухом, розвиваючи уважність і спостереження, і також це вчить концентрувати увагу дитини. З часом дитина починає розвивати у себе хапальний рефлекс, свою пам'ять, він починає впізнавати знайомі елементи мобіля.

Коли потрібно його купувати?

Мобіль потрібно купувати у віці від самого народження до 6 місяців. Але насправді в перший місяць малюки дуже слабо реагують на мобіль, а буває що діти можуть проявляти інтерес до мобіля і після півроку. Оптимальним розміщенням мобіля буде монтаж мобіля на ліжечко, з будь-якої з сторін, але так щоб до мобіля було не менше 40 см.

Як правильно вибрати хороший мобіль для дитини?

Вибираючи підвіску для дитини важливо звернути увагу на якість збірки і міцність конструкції підвіски. Зверніть увагу на підвісні м'які іграшки, які чіпляються на підвіску і рухаються по колу. Дуже добре, якщо всі елементи можна розбирати, знімати і мити і чистити. Іграшки на мобілі можуть бути пластиковими, дерев'яними, м'якими та важливо, що б іграшки не мали гострих кутів і були приємні на дотик.

Для того що б дитина вчилася правильно сприймати світ іграшки повинні бути підвішені не за голову, а за бік. Тому що в противному випадку дитина буде бачити не іграшку цілком, а тільки її основу.

Іграшки повинні бути виразні і яскраві, не зливатися з кольором ліжечка або стінами. Важливо пам'ятати, що вибір мобіля відбувається для малюка, а не для краси інтер'єру та дотримання дизайну інтер'єру кімнати. Популярними кольорами є - червоний, чорний жовтий і білий, бо дитина починає розрізняти ці кольори першими.

Музика потрібна чи ні?

Музика є важливим елементом. У більшості продаваних мобілів ви отримаєте заспокійливу, приємну музику для Вашої дитини. На жаль, зазвичай вона різка і гучна. Переважно вибирати той, в якому музику можна відключити, приглушити або на ньому буде присутній регулятор гучності. А краще і те і інше.

Також, зручною опцією буде пульт, за допомогою пульта можна дистанційно включити і вимкнути мобіль - це буде корисно, якщо дитина спить в окремій кімнаті, і ви не хочете його турбувати, вимикаючи іграшку.

Дуже цікавими є мобілі з проекторами. Вони проектують зображення на стелю. І як показує практика, маленькі діти дуже люблять спостерігати за картинками які проектуються на стелю.

Мобіль для дитини - це важлива і необхідна річ, яка зможе допомогти вашій дитині добре і правильно розвиватися, і дасть мамі невеликий перепочинок поки дитина насолоджується своєю іграшкою.

Схожі статті

  1. Музичний мобіль на ліжечко.
  2. Коли привчати дитину до горщика?
  3. Як забезпечити здоровий сон дітям