• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Залізні машинки

Металевий порш Каєн. З самого раннього дитинства хлопчики оточені різноманітними машинками. Найпопулярнішими є три види: радіокеровані, пластикові та залізні машинки. Дитячі автомобілі, які мають металевий корпус викликають особливий інтерес хлопчаків, так як вони більше за інших схожі на справжні, великі транспортні засоби. Особливий захват викликає точна металева копія татового або маминого автомобіля.

Цей вид іграшок існує так само давно, як і автомобілі, адже хлопчики і 50 років тому так само любили грати з дитячими залізними машинками, як і сучасні юні водії. Змінювалася тільки форма і технології виробництва. У сучасних іграшкових автомобілів, зроблених з метала є рухливі деталі. У них можуть відкриватися бічні дверки, відкриватися капот і багажник. Всередині салон зроблений з пластику і в точності повторює форми оригіналу з передньою панеллю, сидіннями та іншими дрібними деталями салону. Під капотом зроблена пластикова або металева копія двигуна, а в багажнику місце для речей. Зовнішній вигляд металевої машинки є точною зменшеною копією аналогічного серійного автомобіля.

Характеристики металевих і залізних машинок

В інтернет магазинах можна купити різні варіації і реалізації залізних машинок різних розмірів, форм і кольорів.

  • - основні пропорції це 1 до 24 і 1 до 32 від реального розміру;
  • - моделі спортивних автомобілів, легкових автомобілів, вантажних автомобілів, мікроавтобусів і джипи;
  • - корпус металевий, а інтер'єр зроблений з пластика;
  • - упаковки з оглядовим вікном, рухливі елементи закріплені;
  • - у деяких моделей є функція інерційності, вони можуть їздити самостійно.

Серед моделей можна знайти як популярні автомобілі, так і елітні. Наприклад, особливою популярністю користуються міні копії машинок: BMW Z4, Mercedes Benz SLS AMG, Porsche Boxster S, Toyota RAV4, Mazda RX-8, Subaru Impreza і звичайно ж Porsche Cayenne. Ці залізні копії машинок мають міцні кузов, якісно зроблений салон, і вони в точності повторюють оригінали. Дітям це дуже подобається.

Ігровий процес з цими іграшками може бути найрізноманітніший. Сіра залізна машинка BMW Малюк може грати з ними, як і з будь-якими іншими машинками, їздити з ними скрізь, перевозити їх на більш великих вантажних автомобілях, влаштовувати автовиставки, спускати з імпровізованих гірок або грати спільно з трасами або паркінгами від Wader.

Одним з варіантів використання металевих машинок - це колекціонування різноманітних моделей: автомобілів певних років випуску, спортивних авто, збирання великої колекції джипів або копій ретро автомобілів. Ці товари ідеально підходять для збирання колекцій, так як є безліч різновидів і вони мають солідний зовнішній вигляд. Колекція таких моделей буде добре виглядати як в дитячій кімнаті, так і в робочому кабінеті керівника.

Google G+