• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Товари для дітей

- 20%
Знижка: 135 грн.
650 грн.
515 грн.
- 20%
Знижка: 500 грн.
2450 грн.
1950 грн.
- 20%
Знижка: 18 грн.
88 грн.
70 грн.
- 20%
Знижка: 54 грн.
259 грн.
205 грн.
- 20%
Знижка: 180 грн.
875 грн.
695 грн.
- 75%
Знижка: 138 грн.
183 грн.
45 грн.
- 20%
Знижка: 22 грн.
107 грн.
85 грн.

Всі товари для новонароджених малюків завжди викликали підвищений інтерес і на це є кілька причин. Одна з головних причин це бажання убезпечити малюка від неякісних товарів для новонароджених. Мобіль Tiny Love для новонароджених і дітей до року. Друга причина - це бажання купити товари для малюків в тому обсязі, який дійсно необхідний, а не купити все що порадять продавці або подруги. Консультанти в інтернет магазині kids-toys.com.ua допоможуть Вам вибрати все необхідне для дітей до року.

Які товари для новонароджених можна купити.

Можна виділити кілька основних груп товарів: для купання, для годування, для розвитку та ігри, для догляду за дитиною. Кожна з груп по-своєму важлива і має своє призначення. Всі необхідні товари для малюків придбати важко, але наявність ванночки і засоби безпеки обов'язкові. Ванночку купуйте простору, що б вистачило на більш тривалий період. Для того що б убезпечити дітей під час купання є багато корисних товарів: поролоновий матрацик що б було м'яко, рондо що б вода не потрапляла в очі, щось для тримання головки над рівнем води, градусник що б вода була потрібної температури та ін. Також не варто забувати і про іграшках для купання, які зроблять цей процес набагато цікавішим.

Дитячі товари для годування однорічного малюка необхідно підбирати індивідуально. Залежно від ваших уподобань, пляшечки можуть бути як пластикові, так і скляні. У тих і інших є свої недоліки переваги. Не забувайте про засоби очищення дитячих пляшечок від залишків молока. Якщо їх не почистити, то у дитини буде боліти животик. Корисними будуть стерилізатори, але без них можна й обійтися. Ближче до 6-ти місяців, коли малюк буде впевнено сидіти можна починати вибирати крісло для годування і дитячий посуд. Не варто гнатися за модою і ціною товарів для новонароджених. У нижньому і середньому ціновому діапазоні є хороші за якістю і надійні стільчики для годування, які прослужать не одному поколінню карапузів.

В інтернет магазинах можна купити безліч товарів для дитячого розвитку та ігор. Найбільш ефективними і корисними є дитячі мобілі і розвиваючі килимки з музичними ефектами. Розвиваючий килимок - це кращий товар для новонародженого. Рухливі елементи на мобілях допоможуть малюкові навчиться концентрувати свою увагу і розвивати зір, різні за своєю фактурою матеріали килимка допоможуть дитині розвинути тактильні навички, дитяче безпечне дзеркало допоможе діткам познайомиться з собою, музичні ефекти допоможуть розвивати слух і заспокоюватися, коли це необхідно. Килимки та мобілі - це цілі розвиваючі комплекси, але й про інші категорії ігрових товарів для малюків не варто забувати. У більшості інтернет магазинів дитячих товарів та іграшок можна купити: брязкальця, браслетики на ручки і на ніжки, підвіски на коляску і в ліжечко, пазли, іграшки неваляшки та ін

Догляд та турбота важливі не тільки для новонароджених, але і для більш старших діток. У цьому юному віці важливо враховувати крихкість і беззахисність малюка. Вибираючи дитячі памперси не поспішайте купувати цілу упаковку. Можна купити кілька маленьких упаковок різних виробників, і вибрати який тип цього товару для малюків більше підходить для вашої дитини. Теж саме стосується і харчування. Всі діти різні і не всім підходить одне і теж. Шкіра малюка вимагає догляду і не забувайте вчасно обробляти попрілості. Нігтики ростуть з першого дня, купіть спеціальні ножиці і безпечними закінченнями. Для убирания кірки на голові є спеціальні щітки, але робити це краще після купання. Одяг потрібно купувати тільки натуральну, так як синтетика може викликати алергію. Дуже корисним товаром для новонароджених і для більш старших діток є інфрачервоний градусник. Їм можна міряти температуру не торкаючись, навіть коли дитина спить.

Критерії вибору товарів для малюків і дітей до року.

  • - якість товару не повинно викликати сумнівів, і він повинен відповідати віковій категорії;
  • - не повинно бути шорсткостей і всі поверхні повинні бути гладкими; Стільчик для годування малюків та новонароджених. Якість товару для дітей до року хороша.
  • - він не повинен мати різкий запах, щоб не дратувати малюка;
  • - якщо він музичний, то звучання має бути спокійним і не гучним;
  • - зовнішній вигляд повинен бути доброзичливим і не відлякувати дитини;
  • - не повинно бути дрібних деталей, так як діти всі люблять пробувати на смак;
  • - і найголовніше, він повинен бути міцним і витримувати кидки, стукання по твердих предметів та ін характерні навантаження.

Товари для малюків до року вибирати важко, так як розумієш всю відповідальність за здоров'я новонародженого малюка і розумієш ціну помилки.

Консультанти інтернет магазину kids-toys. com.ua допоможуть Вам зробити вибір і купити той товар для новонародженого, який підходить для нього більше за інших. Вдалого вибору!

Google G+