• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Толокари, машинки каталки

Навчання самостійній ходьбі це один з найважливіших періодів дорослішання дитини. Безліч іграшок сприяють цьому, але особливо корисні ті з якими можна грати і після того як малюк самостійно піде. На допомогу батькам приходять дитячі толокари, або як їх ще називають машинки каталки, які довго будуть радувати і дитину і батьків, так як вони розраховані на тривале використання.

Для чого ця іграшка?

Ці іграшки можна починати використовувати, коли малюк проявить інтерес до ходьби. Толокар за мотивами мультика Віні Пух Тримаючись за неї, він зможе пробувати робити свої перші кроки, це має відбуватися під наглядом дорослих. Для цієї мети підійдуть будь-які моделі толокарів. Використовувати спеціалізовані ходунки, такі наприклад як VTech "Навчання сидячи і стоячи" краще, але вони перестануть бути цікаві вже з 2-х років, а такі машинки будуть цікаві до 4-х і більше років.

Найцікавіший етап гри почнеться тоді, коли малюк навчиться відштовхуватися ніжками і зможе, сидячи на толокарі, самостійно пересуватися. Спочатку по квартирі, а потім і по парку. Завдяки задній ручці дитину можна катати, це може робити або батько або двоє дітей можуть катати один одного по черзі. Дорослим потрібно уважно стежити за дітьми на машинках каталках, так як на цих рухомих іграшках можна розвивати велику, як для дітей, швидкість і малюк може не впорається з керуванням.

Комплектація і основні функції.

Більшість таких іграшок обладнані музичним блоком. На ньому можуть бути кнопки, що програють різні мелодії і видають звуки, що імітують звуки автомобіля. Музичні толокари вміють не тільки програвати музику, але й мають навчальні функції. Наприклад, каталка "Автошка"Толокар-каталка Автошка з музичним кермом. навчає правилам дорожнього руху, що допоможе вивчити їх в ігровій і не примушеної формі. Машинки серії «Автошка» випускає українська компанія, і вони озвучені на двох мовах: українською та російською. Залежно від того, яку мову вивчає дитина, таку модель Автошка можна йому вибрати. Вони бувають різних кольорів і з різним оформленням. Наприклад, каталки для дівчаток зроблені рожевими і оформлені під машинку-дівчинку, а для хлопчиків зелені з наклейкою у вигляді футбольного м'яча.

Основні особливості та функції толокару

  • - мають 4 колеса, кермо, задню ручку, місце для сидіння, багажник під сидінням;
  • - металеві осі коліс;
  • - на кермі є музичні та навчальні кнопки;
  • - використовується для навчання ходьби, катання за ручку і верхи, відштовхуючись ногами;
  • - грати можуть як по одному, так і вдвох, катаючи один одного.

Багато дітей навіть у юному віці мають свої улюблені мультфільми та своїх мультиплікаційних героїв. Виробники машинок каталок враховують це і радують малюків іграшками в стилі мультика "Тачки". Наприклад, толокар «Блискавка Маквин» зроблений в стилі мультфільму про "тачки". Є іграшки стилізовані під інші мультфільми, не тільки під Маквіна, але і під пригоди Вінні Пуха та ін. Деяким діткам не подобаються машинки, а подобаються мотоцикли. І це не проблема, у нас в інтернет магазині є каталка мотоцикл, він їздить на трьох колесах, але не має задньої ручки.

Як вибрати толокар?

Велика розмаїть цих іграшок в інтернет магазинах дозволяє купити толокар, який найбільше сподобається Вам і малюкові. Але варто пам'ятати про важливі критерії вибору. Зелений толокар-мотоцикл, стильний і міцний. Однією з найважливіших характеристик є міцність, так як дитина може розганяти його до досить великих швидкостей. Тому передок повинен бути міцний. Якість пластика має бути висока, особливо там, де малюк буде сидіти, що б він нічого собі не пошкодив. Під сидінням машинки каталки повинен бути відсік для речей, це зручно коли йдете з дитиною гуляти, а вдома він може перевозити в цьому відсіку улюблені іграшки, наприклад металеві машинки або пластикові машинки. Для довговічності цієї іграшки, вибирайте толокар з міцними металевими осями, тоді він прослужить довго. Якщо ходите що б гра була не тільки веселою, але й корисною вибирайте іграшку з навчальними функціями.

Для самих маленьких найбільше підійде каталка WinFun, яка зроблена з якісного та міцного пластику. У неї піднімається і фіксується сидіння, утворюючи зручну ручку для катання. Головною особливістю толокару WinFun є можливість стріляти кульками, з цим завданням впорається навіть самий маленький водій. Це веселий процес і діткам він дуже подобається.

Ці іграшки виробляються багатьма виробниками на всіх континентах, але незважаючи на стійке переконання, що імпортні іграшки кращі, українські виробники машинок каталок з особливою впертістю доводять зворотне. Дитячі толокари українських виробників можна придбати в Києві в будь-якому інтернет магазині і Ви залишитесь повністю задоволені і ціною і якістю. Упаковка у більш бюджетних моделей це полімерна плівка, а у більш дорогих це барвиста картонна упаковка.

Для музичних товарів потрібні батарейки, їх можна купити як в нашому інтернет магазині, так і окремо.

Google G+