• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Сортери

- 28%
Знижка: 100 грн.
350 грн.
250 грн.

Дитячі сортери - це розвиваючі іграшки, які вчать малюка сортувати фігурки по одному або по декількох ознаках, таким як колір, форма або розмір. Розвиток дрібної моторики рук - одне з основних призначень сортерів. Вони також розвивають координацію рухів, логічне мислення, дрібну сенсорику, вміння порівнювати і знаходити причинно-наслідкові зв'язки, формують навички аналізу, навчають квітам, знайомлять дитину з формами різних предметів.

Що таке сортер?

Зазвичай це коробка яка має різної форми отвори для геометричних фігур, букв та цифр, фігур рослин і тварин. У ці отвори потрібно вставляти фігурки що відповідають за формою. Сортари призначені для дітей від півроку до 3-х років. Вибираючи сортер для дитини, обов'язково зверніть увагу на вік, який вказаний на упаковці, птоми що обраний вами сортер може бути занадто складним або не цікаві для дитини. При перших знайомствах з цими іграшками діти не завжди відразу розуміють, як потрібно сортувати фігурки, і якийсь час можуть просто робити спроби вкласти їх в отвори, не намагаючись розділяти за розміром і за формою. Пройде небагато часу і їх дії і рухи стануть більш осмисленими і вони розберуться що і як потрібно робити.

Навіщо дитині сортери?

Тому що сортери поєднують в собі дуже корисні функції.

  • По-перше, сортери зазвичай самі по собі - яскраві і дуже привабливі для дитини іграшки, які легко і надовго його захоплюють.
  • По-друге зазвичай це іграшки з отворами, в які малюк може вставляти кубики у формі геометричних фігур або фігурки тварин. Більшість сортерів розвивають цветовосприятие і окомір, а також формують у дитини правильну координацію рухів, загальну і дрібну моторику. Сортуючи предмети дитина вчиться їх порівнювати.

Наприклад сортер теремок стане домом для веселих різнокольорових звірят і геометричних фігурок, а машинка сортер поселить фігурки трансформери які перетворюються в звірят.

Види сортерів:

  •     - Плоскі рамки вкладиші (це найпростіші сортери з якими Ревенок навчається вставляти різні фігурки в плоску поверхню з поглибленнями)
  •     - Об'ємні сортери (це об'ємні іграшки сортери в які дитина вкладає об'ємні фігури і тварин, вони можуть бути у формі будиночком, машин, тварин)
  •     - Сортери каталки (це об'ємні сортери з функцією катання)
  •     - Музичні сортери (при правильному вкладанні ці іграшки видають відповідний звук - це дуже подобається дітям)

Сортери для дитини це перші іграшки, які мотивують його до логічного мислення і всіляко привертають увагу веселою музикою і звуками.

Google G+