• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Sluban товари

Якісні конструктори для дітей від компанії Sluban Різноманітність конструкторів Sluban вражає, з ним може зрівнятися хіба що тільки Лего. Велика кількість серій містить безліч маленьких, великих і ігрових наборів деталей для будівництва та конструювання. У всі набори входять людські фігурки, які відповідають обраної тематиці. Кожна серія добре продумана і зроблена так, що б всі входящі в неї конструктори можна було комбінувати між собою і придумувати різноманітні ігрові ситуації. Для хлопчиків серій набагато більше, але для дівчаток є конструктори, які дозволяють їм повністю реалізувати свої мрії створити великі і маленькі рожеві замки з принцами і принцесами, а так само сконструювати будиночок своєї мрії або відкрити свій бізнес у вигляді ресторану і приймати відвідувачів.

Якість конструкторів відповідає всім необхідним нормам, а в міцності і довговічності деталей можна переконатися на власному досвіді. На початку свого шляху компанія слубан орієнтувалася на конструктори лего і намагалася зробити свій продукт схожим на них. Серія конструкторів Парк розваг від Слубан. Але з часом почали випускати нові, сучасні серії наборів і в багатьох речах перевершили Лего за різноманітністю пропонованої продукції. Ця продукція активно продається в Європейському союзі з 2008 року, а як відомо там найсуворіші вимоги до якості дитячих іграшок.

Виробник не рекомендує купувати конструктори Sluban для дітей молодше 6-ти років і строго слідувати віковим обмеженням, вказаним на упаковці. Всі набори будівельних блоків містять дрібні деталі, які не безпечні для маленьких діток і якщо Ви вирішили купити дитині цю розвиваючу іграшку, то хоча б не дозволяйте йому грати з нею без Вашої присутності. Дізнатися товари Sluban можна по кольоровій упаковці, що привертає погляд, вона обов'язково сподобається і дітям, тому що на ній намальовані варіанти збірки цієї іграшки.

Купуючи конструктор Sluban, Ви даруєте дитині можливість грати з користю і розвивати свої конструкторські навички, пам'ять, увагу, фантазію та вміння доводити почате до кінця.

Google G+