• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Розвиваючі іграшки

- 28%
Знижка: 100 грн.
350 грн.
250 грн.
40 грн.
430 грн.
- 19%
Знижка: 10 грн.
50 грн.
40 грн.
Настільна гра Вежа Вега (18098 и ДТ-НВ-08-17)
195 грн.
- 9%
Знижка: 20 грн.
210 грн.
190 грн.
- 20%
Знижка: 18 грн.
88 грн.
70 грн.
- 6%
Знижка: 5 грн.
80 грн.
75 грн.
- 20%
Знижка: 13 грн.
63 грн.
50 грн.
- 20%
Знижка: 225 грн.
1115 грн.
890 грн.

Кожна дитина розвивається, граючи в ігри. В цій не легкій справі неоціненну допомогу надають якісні розвиваючі іграшки, які були спеціально створені для цього дитячими психологами та дизайнерами іграшок.

Маленька дитина граючи з паровозик, зводячи вежу з кубиків або будючи пірамідку занурюється в світ своєї фантазії, вона вчиться правильно складати фрази, логічно мислити, приймати рішення в різних ситуаціях. Розвиваючі іграшки закладають фундамент для розвитку, і наскільки він буде міцний, залежить від батьків і від якості і від корисності підібраних іграшок.

Дитина починає свій розвиток з самого народження і кожен день свого життя вона прагне вчиться і розвиватися. Щоб зробити цей процес максимально ефективним, для кожної дитини важливо підібрати розвиваючі іграшки. Кожен виробник прагне випустити свою серію розвиваючих іграшок - це можуть бути розвиваючі пазли, ігри, набори для творчості. Для малюків це розвиваючі килимки і мобілі, а малюкам, які вміють тримати предмети в руках, можна купити кубики, сортери, пірамідки або дитячий конструктор.

Якою має бути розвиваюча іграшка:

 • - іграшка повинна відповідати віку дитини
  - вона повинна бути корисна
 • - вона повинна однозначно відповідати на питання "Що вона розвиває ? "
 • - вона не повинна викликати агресію і вчити агресії до інших
  - якщо вона музична, то музика не повинна звучати дуже голосно, це може налякати дитину
  - на ній не повинно бути гострих кутів, що б дитина не поранилась
  - матеріал повинен бути безпечний і не токсичний
  - вона не повинна містити дрібних деталей, які дитина може потягнути до рота

Дуже важливо, щоб розвиваючі іграшки розвивали, а не озлобляли малюка, розвиваючи навички агресії. На прилавках магазинів велика кількість страхіть, гоблінів та зброї. Все це наслідок неправильно розуміння розвитку дітей або ж прагнення продати персонажів жорстоких мультфільмів. Батьки, пам'ятайте - дитина все запам'ятовує і кожен прояв агресії, навіть мультяшний, дитина запам'ятовує і через деякий час воно виходить такою  ж агресією. Тому, розвиваючі іграшки повинні викликати тільки позитивні емоції.

Наявність розвиваючих іграшок в дитячій кімнаті це не щось особливе, а скоріше правило хорошого тону. Адже сучасний світ розвивається дуже швидко і дитині треба жити в цьому світі і адаптіроватся до нього. У цьому йому стануть незмінними помічниками дитячі розвиваючі іграшки, які навчать дитину не тільки квітам і звуків, алфавіту і цифр, а й принципам за якими існує навколишній світ.

Ранній розвиток маляти - це шанс для батьків розкрити творчі здібності у дитини. Не пропустіть його! Кожен малюк це природжений талант! Спостерігайте за своїми дітьми і допоможіть їм розвиватися, а Вам в цьому допоможуть дитячі розвиваючі іграшки.

Google G+