• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячий посуд

Основним критерієм вибору посуду для дітей є міцність, зручність, безпека і простота догляду. На сьогоднішній день є просто величезний вибір дитячого посуду. Щоб не помилитися при виборі, важливо пам'ятати, що якісний посуд повинен відповідати певним вимогам і гігієнічним нормам.

Основні вимоги до дитячого посуду:

  •     - Він повинен бути саме дитячий, тобто повиннен бути створений спеціально для дітей;
  •     - Він повинен бути тільки для дитини;
  •     - На ньому має бути яскравий і барвистий малюнок, який буде викликати позитивні емоції;
  •     - Він має бути безпечним;
  •     - Не повинен містити шкідливих речовин, повиннен бути екологічно чистим;
  •     - Повинен бути міцнім.

Характеристики посуду

Для дітей, які навчаються їсти самостійно і яким починають вводити прикорм, виробники розробили спеціально для дітей серію дитячий посуд. Вона виготовлена ​​з полімерів, призначених для прийому їжі з них. Посуд з пластмаси і пластика досить легкий, що б дитина могла сам тримати його в своїх руках. Його важко побити, і це дуже великий плюс, тому що дитина не один раз перевірить його на міцність постукавши об стіл або кинувши на підлогу. Дитячий пластиковий посуд ділиться на два типи: той який можна ставити в мікрохвильову піч і той який не можна. Зазвичай, термін його служби становить 4-5 років.

Зовнішній вигляд

Для дитячого посуду дуже важливий його зовнішній вигляд. Привабливий вигляд їжі підвищує апетит, тому картинки, які перебувають на ложечці або тарілочці так важливі. Красиві і цікаві картинки привнесуть в процес годування елеменов гри. Одним із потужних стимулів з'їсти все до кінця, для дитини є саме картинка на дні тарілки. Дитяча тарілка, ложка і виделка повинні бути невеликих розмірів, що б дитині було легко ними орудувати. Посуд має бути індивідуальним, тобто якщо в сім'ї кілька малюків, то у кожен повинен мати свій власний набір дитячого посуду.

Як мити дитячий посуд?

До миття посуду потрібно підходити з розумом. Не мийте його засобами, склад яких, може нанести шкоду дитині. Рекомендується мити посуд відразу після прийняття їжі, і зберігати його потрібно окремо від решти посуду.

Не варто думати що дитині все одно з якого посуду йому їсти. Діти змалку все розуміють і сприймають старання батьків оточуючих їх турботою. Наявність індивідуальних речей, таких як: посуд, стіл і стілець, місце для гри, зубна щітка та інше виховують у дитині індивідуальність і самостійність.

Google G+