• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Пазли, мозаїки, головоломки

40 грн.
- 20%
Знижка: 18 грн.
88 грн.
70 грн.
Настільна гра Вежа Вега (18098 и ДТ-НВ-08-17)
195 грн.
- 20%
Знижка: 13 грн.
63 грн.
50 грн.
- 6%
Знижка: 5 грн.
80 грн.
75 грн.
- 19%
Знижка: 10 грн.
50 грн.
40 грн.
- 9%
Знижка: 20 грн.
210 грн.
190 грн.

Використовувати пазли, дитячі мозаїки та різноманітні головоломки дуже ефективно для розвитку багатьох корисних навичок і умінь у дитини. Сприймаючи їх як веселу гру, малюк непомітно вчиться логічно мислити, концентрувати увагу, стає більш спостережливим. Проведення дозвілля з цими розвиваючими іграшками сприяє поліпшенню кольоросприйняття, розвитку дрібної моторики і розкриває творчі здібності.

Завдання батьків - підібрати правильний варіант, який буде відповідати віку. Якщо вибір виявиться правильним, то користь, яку принесуть ці предмети, буде максимальною. І навпаки - якщо дитині запропонувати іграшку, яка не відповідає його вікової категорії та інтересам, малюк її проігнорує, і покупка буде лежати "мертвим вантажем".

Як же розібратися у всьому цьому різноманітті пазлів і головоломок, адже їх існує така безліч.

Критерії вибору головоломок і мозаїки.

Перше, на що потрібно звернути увагу, щоб відразу відсіяти непотрібний товар - це якість іграшки. Воно має бути на найвищому рівні, адже це безпосередньо стосується здоров'я дитини. Якісні пазли і мозаїка виготовляються із сучасних матеріалів, які безпечні не викликають алергії, не мають сторонніх запахів. Всі деталі повинні бути гладкими, без зазубрин і гострих країв.

Кольори повинні бути яскравими, щоб привертати увагу, але не отруйними і кричущими, які негативно впливають на психіку. В ідеалі, іграшки повинні супроводжуватися спеціальним сертифікатом якості.

Наступний критерій при виборі - відповідність віку. Це потрібно обов'язково враховувати, щоб принести користь і необхідний розвиваючий ефект

 1. Для дітей від одного до двох років підійдуть великі пазли на кілька деталей, які вони намагатимуться поєднувати. Хорошим вибором будуть різноманітні вкладиші з м'якого матеріалу або пластику. Мозаїку для такого віку краще вибирати стільникового або сферичного типу. Деталі в них досить великі і малюк без зусиль зможе їх складати.
 2. Дворічні діти вже більш спритні і впевнені у своїх рухах. Вони без праці збирають пазли від шести до десяти деталей. Ближче до трьох років можна спробувати запропонувати дитині пограти мозаїкою на ніжках з великою кількістю деталей і квітів.
 3. У віці від трьох років діти вже осмислено збирають з мозаїки орнаменти та різноманітні картинки, а також з легкістю збирають пазли на десять і більше елементів.
 4. Дошкільнятам від п'яти років вже можна купувати різні головоломки типи кубика Рубіка або Змійки. Це прекрасні "тренажери" для розвитку мислення і логіки. У цьому ж віці добре сприймаються настільні ігри.

Слід враховувати характер і настрій дитини, пропонуючи йому пограти мозаїкою або зібрати пазли. Такого роду заняття вимагають посидючості і терпіння. Навіть якщо Ви впевнені, що маляті буде цікаво, а він при цьому вередує і відмовляється від такого дозвілля, не варто наполягати. Краще переключити його увагу на щось інше, а до розвиваючих занять повернутися трохи пізніше.

Мозаїки та головоломки відносяться до такого типу ігор, при яких бажано спільна участь батьків. Який би не був обдарований і розумний малюк, швидше за все йому знадобиться Ваша допомога в освоєнні розвиваючої іграшки. Малюкам потрібно пояснювати, як зробити ту чи іншу дію, але при цьому всіляко підтримувати їх прояву самостійності. Творчий підхід до процесу сприяє отриманню нових знань. Наприклад, складаючи пазли, малюк попутно вивчає назви кольорів і різних предметів. Збираючи мозаїку, малюк не тільки може втілювати свої фантазії у вигляді різних картинок, але і збирати зображення букв і цифр. Швидше за все, в такій формі вони швидше йому запам'ятаються.

Настільні ігри також надають позитивний вплив на всебічне розвитку дитини. Наприклад, спільна гра в лото відмінно зближує членів сім'ї, а малюкові допомагає в тренуванні пам'яті, логічного мислення і швидкості реакції. Захоплююча гра Вега вчить концентрувати увагу, розвиває спритність і точність рухів, стимулює дрібну моторику.

Використовуючи пазли як відмінний і веселий спосіб проведення дозвілля, в процесі Ви розвиваєте у дитини багато корисних навичок і вмінь.

 1. Здійснюється розвиток логічного і просторового мислення.
 2. Стимулюється дрібна моторика.
 3. Поліпшується Кольоросприйняття.
 4. Розвивається мова.
 5. Тренується пам'ять.
 6. Розкривається творчий потенціал.

Основне завдання всіх розвиваючих іграшок - це не зробити з малюка "вундеркінда", а подарувати йому більше можливостей для розкриття його талантів. Пропонуйте йому спочатку більш прості варіанти, а потім переходите до складних. Незабаром Ви помітите, як дитина удосконалюються на очах і розкриває все більше свій потенціал.

Позитивний результат таких ігор Ви зможете відчути зовсім скоро, коли прийде шкільна пора. Гарна пам'ять, увагу, вміння систематизувати матеріал - все це, безумовно, стане в нагоді в майбутньому.
Купуючи мозаїку, пазли або різні за складністю головоломки, Ви робите неоціненний внесок в успішне майбутнє малюка. Адже допомогти йому реалізувати свої здібності і таланти - Ваша прямий обов'язок.

Google G+