• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Мобілі Fisher Price

Готуючись до приїзду з пологового будинку нового мешканця в будинок батьки купують все необхідне для перших місяців життя малюка. Купівля дитячого ліжечка і мобіля це особливо важливо, тому що ліжечко буде маленьким середовищем проживання в перші кілька місяців, а мобіль буде першим з неживих об'єктів, який стимулюватиме розвиток зору та слуху у малюка. Компанія Fisher Price створювала і створює іграшки на ліжечко для найменших шанувальників її товарів. Кожен мобіль це окрема розробка з унікальним дизайнів і великим набором розвиваючих функцій.

Що розвивають музичні мобілі?

Ці іграшки придумані і створені для розвитку органів почуттів, таких як слух і зір. Розвиток зору пов'язане з стимулюванням роботи м'язів очей. Це сприяє спостереження за повільно переміщаються по кругу підвісними іграшками, які мають різну форму і колір. Так само, дизайнери і психологи Fisher Price, розробили елементи які повільно рухаються вгору і вниз, віддаляючись і наближаючись до малюка. Дитина спостерігаючи за цим рухом розвиває зір, а саме м'язи, які управляють кришталиком ока. Музичні мобілі fisher price можуть програвати спокійні мелодії, класичну музику, звуки природи та інше. Це дає дитині гарний стимул до розвитку музичного слуху, малюк вчиться розрізняти звуки і добре і солодко засинає під ці мелодії. Регулятор гучності допоможе відрегулювати звучання музичних композицій.

Підвісні іграшки

На кожному мобіле є підвісні іграшки. Вони можуть бути як пластикові, так і плюшеві. Всі вони мають барвисту розмальовку і будуть цікаві малюкові. Надалі, коли дитина трохи підросте, їй знадобляться знімні іграшки для розвитку дрібної моторики і кольоросприйняття, а так само гри з ними. Над дизайном мобилей працюють професійні дизайнери і вони гармонійно впишуться в інтер'єр дитячої кімнати і не зіпсують його.

Додаткові функції мобілів

Більшість мобилей має в комплекті пульт управлінні ними. Що дає можливість батькам відключити музику не заходячи в дитячу кімнату і не тривожачи малюка. Це безумовно дуже зручно і велике спасибі компанії Fisher Price за це. Наявність проектора в деяких моделях дає можливість маляті спостерігати не тільки за рухом підвісних іграшок, але розглядати рухомі і мінливі картинки на стелі або на балдахіні. Проектор здатний зайняти увагу дитини на тривалий проміжок часу. Для стимулювання концентрації і переключення уваги багато іграшки на ліжечко такого типу мають у своєму арсеналі світлові ефекти.

Що робити с мобілем коли дитина підросла?

Коли дитина підростає, то наявність верхівки у мобіля Fisher Price йому заважатиме і для продовження часу експлуатації, конструктори зробили можливим зняття верхнього блоку, залишивши нижній. Це дає можливість використовувати мобіль як нічник і як музичний блок з пультом управління навіть коли дитина вже підросла.

Музичний мобілі Fisher Price це дуже хороші іграшки на дитяче ліжечко, які допоможуть дитині розвиватися, а батькам будуть гарною підмогою в укладанні його спати.

Google G+