• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Мобілі Canpol Babies

- 20%
Знижка: 205 грн.
1000 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 184 грн.
899 грн.
715 грн.
- 20%
Знижка: 205 грн.
1000 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 164 грн.
799 грн.
635 грн.
- 20%
Знижка: 264 грн.
1299 грн.
1035 грн.
- 20%
Знижка: 140 грн.
690 грн.
550 грн.
- 20%
Знижка: 170 грн.
840 грн.
670 грн.
- 20%
Знижка: 204 грн.
999 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 170 грн.
810 грн.
640 грн.
- 20%
Знижка: 230 грн.
1100 грн.
870 грн.

Дитячі мобілі Canpol Babies - це одна з перших іграшок новонародженого, яку можна купити відразу після народження або навіть незадовго до появи малюка. Мобілі виготовлені відомим польським виробником з якісних безпечних матеріалів, вони допоможуть гармонійно розвиватися і пізнавати навколишній світ. Мобіль Canpol являє собою карусельку з підвісними іграшками у вигляді фруктів, фігурок тварин, птахів та інших цікавих дитині предметів, яка кріпиться на бортик ліжечка. Вона обертається навколо своєї осі, привертаючи увагу малюка до яскравим і барвистим підвіскам, які зазвичай бувають м'якими плюшевими або пластиковими. Найчастіше рух супроводжує одна або кілька приємних мелодій, що створюють спокійну і затишну атмосферу.

Особливості мобілів на ліжечко Canpol Babies

Механізми, завдяки яким працює дитячий мобіль, бувають механічними або електронними (працюють від батарейок). Щоб привести в дію механічний мобіль, його потрібно накручувати вручну. Для того, щоб запрацював електронний досить натиснути на кнопочку - і можна тривалий час насолоджуватися музикою.

Основні функції мобілів Canpol Babies актуальні для будь-якої моделі, яку б ви не вибрали:

 • створюють комфортні умови для сну дитини;
 • розважають під час неспання;
 • допомагає навчитися концентрувати увагу;
 • вчить розрізняти кольори і предмети;
 • розвиває дрібну моторику, реакцію, слух;
 • тренує м'язову активність.

Психологи рекомендують оточувати малюка музикою з самого народження. Адже вже доведений факт, що вона сприяє гармонійному розвитку та створенню психологічного комфорту. У даних музичних іграшках використовуються зазвичай класичні композиції або спокійні релаксуючі мелодії, що сприяють здоровому сну. Такі іграшки можна купити з самого народження і коли дитина не спить, а оточити його музикою можна за допомогою килимка Canpol, який зроблений так само якісно.

Під час того, коли дитина не спить, а вимагає до себе безмежного уваги, мобіль Canpol також надасть неоціненну допомогу. Роздивляючись забавні фігурки звіряток, пташок або рибок, які повільно пропливають у нього перед очима, він цікаво проводить час, в процесі вивчаючи форми, кольору, предмети. Намагаючись до них дотягнутися, тренує свої м'язи і розвиває дрібну моторику. Однією з позитивних особливостей цієї чудової музичної іграшки є те, що він супроводжує дитину не тільки протягом усього дня і навіть ночі.

Мобілі Canpol Babies для новонароджених

Карусельки для малюків на ліжечко можуть активно використовуватися в перебігу багатьох місяців. Для новонароджених, які ще не можуть повноцінно бачити предмети, він виконує швидше декоративну функцію і служить приємним музичним фоном. Пройде зовсім небагато часу, і малюк вже зможе стежити за іграшками і дізнаватися їх. На цьому етапі бажано підвішувати іграшки досить високо: на висоті приблизно 35-40 см. Це допоможе йому правильно фокусувати погляд. Після трьох місяців дитині вже мало пасивного спостереження, і він переходить до більш активних дій - починає тягнутися до підвісок. намагаючись їх вхопити. Це позитивно позначається на його м'язової активності і розвитку дрібної моторики.

До 6-ти місяців, коли більшість діток вже вміють сидіти, вони вже можуть впевнено брати іграшки в руки, тягнути і махати ними. У цей період конструкцію краще зняти з ліжечка, так як потягнувши її надто сильно, дитина може впустити її на себе і злякатися. Але це не означає, що з коханим мобилем на ліжечко, можна попрощатися. Його можна закріплювати безпосередньо перед сном, щоб заспокоюватися під знайому заколисуючу мелодію. Якщо у Вас є килимок Canpol, то мобіль можна вішати на нього.

Так як малюки дуже звикають до своїх речей, які полюбилися йому підвіски можна використовувати як звичайні іграшки або як підвіски на коляску, автомобільне крісло. Гра з ними сама по собі корисна, оскільки розвиває тактильні відчуття.

Деякі батьки побоюються, що мобіль може спровокувати запаморочення або втому очей. Насправді це не так, тому що погляд дитини фіксується тільки на тому предметі, який перед ним. Тому оченята його не напружуються і не втомлюються.

Якщо Ви вирішили купити мобіль, то крім технічних характеристик і дизайну, зверніть увагу також на такі важливі моменти:

 1. Якість матеріалів має бути високим і не викликати алергії;
 2. Повинні бути відсутніми занадто дрібні деталі, які можуть потрапити в рот дитині;
 3. Мелодія не повинна бути надто гучною і нав'язливою;
 4. Кольори бажані яскраві, але близькі до натуральних, і у жодному не кричав і не дратівливими малюка;
 5. Якщо Ви плануєте купувати розвиваючий килимок, то краще купіть його в такому ж стилі, що і мобіль.


Товари компанії Canpol Babies відповідають усім перерахованим вище вимогам і подарують тільки позитивні враження.

Історія компанії Canpol Babies

Компанія Canpol Babies випускає широкий спектр продукції для ігор і розвитку малюків, а також виробляє велику кількість різновидів аксесуарів для годування, які задовольняють потреби навіть найвибагливіших батьків і малюків. Свій шлях до світової популярності Canpol Babies почали з середини 1990 року і продовжують йти по ньому не зменшуючи темп. Важко знайти на європейському ринку більш велику і більш популярну компанію, що виробляє такий широкий спектр товарів необхідних для догляду, годівлі та розвитку малюків. Так само слід зазначити, що Canpol - це одна з небагатьох компаній, що виробляють засоби захисту та безпеки для дітей і великий асортимент аксесуарів для малюків та мам. А так само великий асортимент дитячих мобілів на ліжечко і розвиваючих килимків, ціна на які Вам приємно здивує. Планка якості піднята дуже високо, і вона дотримується завдяки контролю на всіх рівнях, від виробництва матеріалу до виготовлення кінцевої продукції та формування ціни. Головною відмінністю від конкурентів є естетичний вигляд, помірна ціна, висока якість і функціональність всієї продукції Canpol.

При всіх своїх незаперечних переваги, мобілі на ліжечко Canpol Babies володіють всього одним недоліком, який перетікає з їх же плюсів. Так як вони значно спрощують життя батькам, розважаючи малюка, виникає небезпека зменшення взаємного контакту.

Якщо Ви все ж вирішили купити мобіль дітей Canpol, то це можна зробити в Києві в нашому інтернет магазині за низькою ціною з доставкою по Києву та Україні.

Google G+