• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Мобіль з нічником

- 10%
Знижка: 50 грн.
475 грн.
425 грн.

На ринку дитячих іграшок представлена велика кількість дитячий іграшок і зокрема мобилів на дитяче ліжечко. Вони бувають дуже різні за якістю, за своїми функціями, за матеріалом та комплектації. Вибрати дитячий мобільчік досить важко для батьків які не мали досвід експлуатації мобилей. Перед початком вибору варто визначити функції, які дійсно необхідні.

Однією з основних корисних функцій, яка є далеко не в кожному мобілі, це наявність нічника. Це може бути як просто підсвічувана частина конструкції, так і вбудований елемент який світиться у вигляді геометричної фігури або тварини або рослини. Основна функція нічника це уникнути переляку дитини якщо вона прокинеться вночі. Так само він буде незамінним помічником при зміні памперса або нічній годівлі маляти.

Якщо дитина вимагає уваги до себе в темний період доби, то мобіль з нічником допоможе батькам уникнути необхідності включення верхнього світла в кімнаті, а малюк не буде лякатися темряви або зміни освітлення вночі. Купити нічник окремо від мобіля можна, але це не так зручно і не економно. Більш раціонально купувати все разом заплативши за це один раз.

Музичні мобілі нічники полегшать життя батькам при нічних "аваріях" або необхідності погодувати малюка, а дитині допоможе менше нервувати і лякатися якщо вона прокинеться серед ночі.

Google G+