• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Minecraft конструктор

Конструктор Minecraft від компаній Lele і Bela - це аналоги лінійки з такою ж назвою від всесвітньо відомого данського бренду Lego Minecraft. Яка в свою чергу була створена за мотивами популярної комп'ютерної гри.

Світ майнкрафт

Minecraft - комп'ютерна гра, яка була випущена в 2011 році і на сьогоднішній день має цілу армію відданих фанатів. Її суть полягає в тому, щоб створити свій унікальний світ з блоків у відповідності зі своєю фантазією, і при цьому вижити в ньому.

Гра Minecraft (від англ. Mine - шахта, видобуток і craft - ремесло) має п'ять режимів:

 • Творчість - в ньому гравці можуть створювати різні будови, ландшафти і предмети, а також руйнувати їх.
 • Виживання, в якому потрібно видобувати природні ресурси, з яких згодом можна виготовити інструменти, блоки і елементи, необхідні для подальшої гри. У цьому режимі з'являються представники темних сил (скелети, зомбі, кріпера, павуки). Врятуватися від яких можна в самостійно побудованому будинку. Слід також обов'язково стежити за шкалою здоров'я і ситості, яка є у кожного гравця.
 • Режим Пригода відрізняється від режиму Виживання наявністю деяких обмежень (блоки можна ламати тільки спеціальними інструментами, а також забороняється взаємодіяти з різними предметами.
 • Хардкор майже не відрізняється від Виживання за винятком того, що після смерті гравця його світ видаляється.
 • Спостереження - в ньому гравець стає невидимим і перестає взаємодіяти з навколишнім світом.

Крім режимів, у грі існує кілька типів світів:

 • - Звичайний;
  - Супер плаский;
  - Індивідуальний;
  - Великі біоми;
  - Розтягнутий;
  - Режим відладки.

І три види вимірювань (звичайний, нижній світ і край). З їх допомогою гравець може втілити всі свої фантазії і проявити креативність.

У грі Лего майнкрафт беруть участь моби (живі істоти, які можуть рухатися і управляються комп'ютером. Вони також діляться на декілька категорій: дружелюбні, нейтральні, ворожі, приручати і створювані. А також велика кількість предметів (приносять користь або виконують декоративну функцію).

Секрет популярності цієї унікальної гри полягає в абсолютній свободі і відсутності звичних обмежень. Єдине, що обмежує гравця - його фантазія і наявність необхідних ресурсів.

Конструктор Лего майнкрафт

Ідея комп'ютерної гри знайшла ідеальне втілення в однойменній серії конструкторів Lego Minecraft. Вона дозволяє відвернути дитину від віртуального світу за допомогою створення свого власного, але вже в реальності.

Крім оригіналів, існують копії конструкторів Лего майнкрафт. Очолюють список кращих копій конструктора Lele і Bela. Вони мають максимальну схожість з оригіналами. І враховуючи низьку вартість і високу якість отримали велику популярності серед покупців в Україні та світі.

За допомогою численних деталей дитина зможе створити свій світ. Управляти героями і подіями на свій розсуд, придумувати нові сюжети і создавайть знайомих з гри персонажів, або створювати власні унікальні персонажі.

Купити конструктор LEGO Minecraft можна в інтернеті вже сьогодні, замовивши його пересилку по Україні. І вже наступного дня дитина зможе насолоджуватися грою. З конструктором Лего майнкрафт є можливість:

 • - Дізнатися багато цікавого про навколишні предмети і їх конструкціях;
 • - Придумати ігровий сюжет і створити для нього необхідні будови та аксесуари;
 • - Розіграти яскраві фрагменти з улюбленого мультсеріалу;
 • - Грати в рольові ігри разом з друзями.

Також варто відзначити, що оригінали Лего майнкрафт, а також їх копії, такі як Lele і Bela відмінно поєднуються з іншими Лего-сумісними конструкторами. Вибрати й купити конструктор Лего майнкрафт Вам допоможуть наші продавці-консультанти, які зможуть запропонувати набір саме для Вашої дитини!

Google G+