• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Траси та паркінги

- 27%
Знижка: 264 грн.
949 грн.
685 грн.
- 20%
Знижка: 174 грн.
849 грн.
675 грн.
- 20%
Знижка: 204 грн.
999 грн.
795 грн.
- 30%
Знижка: 209 грн.
689 грн.
480 грн.
- 26%
Знижка: 199 грн.
739 грн.
540 грн.
- 21%
Знижка: 184 грн.
849 грн.
665 грн.
- 24%
Знижка: 399 грн.
1599 грн.
1200 грн.
- 20%
Знижка: 109 грн.
539 грн.
430 грн.
- 23%
Знижка: 165 грн.
715 грн.
550 грн.

У кожного хлопчика настає момент, коли звичайна гра з машинками набридає. Що б зробити її більш різноманітною можна купити дитячі гаражі та парковки. Гараж дитячий з заправкою і СТО Вони схожі на справжні паркінги для автомобілів, але зроблені з міцного пластику і призначені для маленьких машинок. У просторих однорівневих або багато рівневих гаражах поміститься багато машинок, а якщо одного паркінгу буде не достатньо, то можна купити другий та об'єднати їх в єдиний ігровий простір. Ми здійснюємо швидку відправку по Україні і доставку по Києву.

Для чого потрібен гараж або паркінг.

У кожного автомобіля повинен бути гараж. Сьогодні вибір цих іграшок дуже широкий і різноманітний. Це і прості однорівневі паркування для малюків, і багаторівневі, для діток постарше. Всі вони дозволять зробити більш різноманітною гру з дитячими автомобілями невеликого розміру. Головною особливістю цих іграшок можна вважати їх можливість до об'єднання, в складні конструкції з двох і більше наборів, що дозволяє при кожній новій грі конструювати ігрову площадку по новому. Завдяки цьому гра з дитячими парковками і трасами не набридне тривалий час.

Багато виробників, наприклад Wader, крім гаражів, випускають також дитячі дороги. Для діток від 12-ти місяців є простенькі, однорівневі доріжки з красивими картинками і барвистими квітами. Дитячий паркінг на 5 рівнів wader. Для дітей старшого до шкільного та молодшого шкільного віку є складні багато рівневі естакади зі спусками та підйомами, з віражами і вбудованими парковками для автомобілів. Компанія wader випускає цілі комплекси, які займають площу 2-3 кв. метра і на довго захоплюють грою з ними. Всі ці іграшкові набори можна використовувати як самостійно, так і в різних поєднаннях між собою. Кріплення міцні і надійні, але збираються просто і розраховані, що малюк самостійно впорається із збіркою цієї іграшки. У більшості комплектів є одна або кілька машинок.

Про достоїнства дитячих доріг можна говорити нескінченно. Щастя і азарт, в очах дітей, під час ігор в шалені перегони , здатні сказати більше будь-яких слів. Набагато веселіше грати в компанії з друзями або з батьками, ці іграшки дозволяють це робити, так як ігрового простору вистачить на всіх.

Тематичні парковки і гаражі для машинок

Паркінги так само, як і дитячі гаражі бувають з різною кількістю рівнів, різних кольорів і форм. Особливий захват і інтерес у дітей викликають тематичні іграшки, в яких всі елементи мають якусь тематику, наприклад:

  • - станція швидкої допомоги; Велика парковка з дорогою і гаражем BP
  • - пожежна частина;
  • - будівельний майданчик з відповідними машинками;
  • - поліцейська дільниця;
  • - заправка BP або Aral.

Такі комплекси дають батькам прекрасну можливість познайомити дітей з навколишнім світом, розповісти багато цікавих історій, пов'язаних з різними професіями. Крім оригінального дизайну і цікавих рішень, дитячі паркінги, дороги та гаражі повинні мати міцність, так як в азарті гри навантаження на них припадають немаленькі. Кріплення повинні бути надійними і легко збиратися, а пластик повинен бути безпечним і нетоксичним. Всіма цими якостями володіють іграшки Wader.

Якщо Ви вирішили доставити радість дитині, то ідея купити гараж або паркінг це хороша ідея. Великий ігровий комплекс з естакадою, трасою і двоповерховим гаражем. Велика парковка не тільки зацікавить малюка грою, але і дозволить зібрати всі маленькі машинки в одному місці і вони не більше будуть розкидані по всій кімнаті. Так само вони здатні розвинути в дитині безліч корисних знань, умінь і навичок. Конструкторські здібності, логіка, просторове мислення, фантазія, пізнання найпростіших законів фізики на власному досвіді - ось неповний список того, що розвивають ці чудові іграшки. Тому користі від них для Ваших дітей буде не менше, ніж радості від гри.

В інтернет магазині kids-toys.com.ua Ви можете купити траси і парковки для дітей за цікавою ціною, яка постійно є найнижчою у Києві. Зателефонуйте нашим консультантам, і вони допоможуть вибрати іграшку під ваші побажання і вік малюка.

Google G+