• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ляльки Монстер Хай

Сьогодні ляльки Монстер Хай стали справжнім хітом в рейтингу найбільш популярних і бажаних подарунків для дівчаток у всьому світі. Більшість з них вже давно воліють замість сентиментальних і вже трохи набридлих Барбі і Сінді цих "страшно красивих" учнів Школи Монстрів. Такий успіх цілком зрозумілий - адже кожна лялька має свій неповторний стиль, історію, а також комплектується незвичайними аксесуарами. Багато дівчаток збирають цілі колекції своїх улюблених героїнь з цього мультфільму, і часом, не залишають свого захоплення, навіть вийшовши з підліткового віку.

Образи персонажів ляльок Монстер Хай навіяні страшними історіями про монстрів, зомбі і муміях, а також фільмами жахів. Власне, кожна лялька є сином чи донькою якогось відомого чудовиська. Але на відміну від своїх батьків, які вселяють льодовий страх, їхні діти викликають тільки позитивні емоції завдяки своїй чарівною зовнішності, а також стильним вбранням.

Уже випущено безліч тематичних колекцій, кожна з яких відображає різні події та захоплення учнів Школи Монстрів. Це може бути їх подорож до Парижа, виступ на музичному фестивалі, спортивні змагання або пляжна серія. Тематика кожної серії знаходить відображення в нарядах ляльок і додаткових аксесуарах.

Зовнішній вигляд ляльок продуманий до дрібниць і кожна має свою відмінну деталь, яка вказує на її походження. Так, у Дракулаури поверх рожевих губ, видніються милі ікла, як у її батька Дракули. Клоудина Вульф успадкувала від батьків-перевертнів стирчать поверх пишної зачіски вушка, а дочка Франкенштейна, стильна Френкі Штейн вся покрита шрамики, як її знаменитий батько.

Крім оригінального дизайну і модних нарядів, ляльки Монстр Хай відрізняються високою якістю: тіло виготовлено зі спеціального пластику, а голова з м'якого ПВХ. Реалістичності іграшкам додає шарнірна система, яка дає можливість надавати лялькам різноманітні пози. Крім цього, їх руки розбираються в кистях і ліктях, що створює додаткову зручність при переодяганні.

Виробник Монстер Хай компанія Mattel не перестає дивувати, створюючи все нові і нові колекції стильних і якісних ляльок. Єдиним їх мінусом є ціна, хоча справжніх фанатів вона не зупиняє. Для тих же, хто не може дозволити собі оригінальну продукцію, але все одно хоче познайомитися з популярними персонажами, існує їх якісний аналог. Набір шарнірних ляльок складається з п'яти копій найвідоміших герой Монстер Хай і коштує стільки, скільки одна лялька компанії Mattel, при цьому відрізняється гарною якістю.

Розуміючи, як популярні сьогодні ляльки Монстер Хай, в нашому інтернет-магазині ми постаралися представити максимальну кількість моделей за доступними цінами. Це дозволить кожній дівчинці вибрати саме того персонажа, який їй найбільше близький.

Google G+