• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ви є тут

Ляльки

Якщо Ви вирішили купити ляльку для дівчинки на день народження, то це хороший вибір. Любов дівчаток до ляльок починається в ранньому дитинстві і може триває все життя. Але особливо сильна прихильність в ранньому дитинстві. Лялька пупс для дівчинки з інтерактивними можливостями. Тому вибираючи подарунок для дівчинки можна з великою ймовірністю припустити, що вона буде рада новій подружці і з радістю додасть її в свою колекцію. Сучасним дітям пощастило, адже зараз купити ляльку для дівчинки в Києві не складає труднощів. Вони продаються як у великих мережевих магазинах, що спеціалізуються на дитячих іграшках, так і інтернет магазинах, які пропонують цей товар за вигіднішою ціною. Інтернет магазинів з іграшками для дівчаток багато не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Для чого дівчинці лялька?

Дитячі ляльки призначені для рольових ігор, їх часто називають гри в дочки-матері. Завдяки цим іграм, дівчинка вчиться бути турботливою і відповідальною. Це в ігровій формі готує її до основної місії кожної дівчинки, стати хорошою матір'ю для своїх майбутніх діток. Можливо, з цієї причини цей тип дитячих іграшок настільки популярний. Найбільше, для ролі немовляти підходять пупси, так як вони робляться у вигляді новонароджених діток. У нашому магазині іграшок представлений великий асортимент м'яких, шарнірних, інтерактивних, музичних, які говорять, співаючих і навіть танцюючих іграшок цього типу, і Ви можете купити саме те, що найбільше походить для Вашої маленької принцеси.

Які у ляльки ігрові можливості.

 • ляльки пупси дуже схожі на маленьких діток, які ще не вміють ходити і їм потрібно максимум турботи. Найчастіше вони працюю на батарейках, і вміють видавати звуки і реагувати на дію маленької "мами". Їх ще називають інтерактивні ляльки. У кожної іграшки може бути свій набір інтерактивності, і вони по-різному можуть реагувати на дії. У більшості випадків основні функції описані на упаковці і їх легко перевірити якщо батарейки йдуть в комплекті, а якщо Ви вирішили купити в інтернет магазині, то можете уточнити всі деталі по телефону.
 • М'які ляльки коштують дешевше, але завдяки фантазії і вигадки господині можуть бути не менш цікаві, і затребувані ніж аналогічні з батарейками. Основні плюси цього виду: їх можна попрати, якщо забрудняться, їх можна використовувати як подушки, не вимагають постійної заміни батарейок, не поламати якщо хі упустити з висоти або кинути об стінку, барвисті і симпатичні.
 • Шарнірні ляльки - це іграшки для більш старших, вони будуть цікаві для дівчинки 6 років і більше. Купити ляльку на шарнірах для дівчинки старше шести років. Вони називаються так через наявність шарнірів на стиках рухливих частин тіла. Це надає їм елегантності і довговічності у використанні. Часто, вони стають колекційними і живуть серед великої колекції собі подібних. Багато дівчатка мріють про ляльок монстер хай, і основні причини - це те, що вони шарнірні, зроблені якісно і промальовані всі дрібні деталі.
 • Ляльки з аксесуарами бувають дуже різних комплектацій, від горшка з пустушкою до великого набору всіх необхідних ігрових елементів. Це можуть бути тематичні нари, наприклад, набір дитячого доктора або ігровий набір з аксесуарами для купання. Класичним варіантом вважається набір всього необхідного для догляду за новонародженим і дитячою коляскою для прогулянок.
 • ляльки що говорять і музичні будуть цікаві, починаючи з трьох років. Вони не тільки говорять, але ще й співаючі пісеньки на різних мовах, деякі вміють танцювати, можуть навчати віршам та скоромовки, алфавітом і рахунком і багато чому іншому. Розмовляючи з дівчинкою, вони принесуть багато користі в освітньому плані і допоможуть розвиватися і навчатися. Деякі з них, можуть управлятися з пульта керування.

Критерії для вибору ляльки.

 • - вік дівчинки для якої вибирається подарунок;
 • - переваги в ігровому процесі;
 • - потреби в навчанні або розвитку;
 • - бюджет , так як вони бувають у різних цінових категоріях;
 • - прихильність до якогось типу або виду ляльок;
 • - тематика або приналежність до персонажів певного мультфільму чи казки.

для гри з ляльками для дівчаток є величезна кількість аксесуарів. Іграшкові дитячі коляски будуть доречні на прогулянці, так само на вулицю обов'язково потрібно взяти іграшкову пляшечку, щоб погодувати пупса, коли він захоче їсти. Лялькові будиночки допоможуть створити затишну атмосферу для гри і придумати багато життєвих ситуацій, які можна обіграти. Головне, щоб розміри будиночка відповідали розмірам його «мешканців». Перелік таких будиночків Ви можете подивитися в спеціальному розділі нашого інтернет магазину.

Лялька для дівчинки, яка вміє танцювати і співати. Жорстких вікових обмежень для гри з ляльками немає, але не слід давати ляльки, на яких написано 3 +, дівчаткам молодше 2-х років. Вони можуть містити дрібні деталі, які дитина може ковтнути. Так само не слід купувати шарнірні, фарфорові та інші крихкі іграшки діткам молодше 5-ти років, для них більше підійдуть пупси, музичні та навчальні лялечки.

У нашому інтернет магазині можна купити ляльки, вироблені в кількох країнах: Польща Китай і США. Деякі іграшки зроблені в Китаї, але спеціально для українського ринку. У них хороша якість, і вони пройшли сертифікацію в Україні. У виробництві використовуються пластики різних видів, але всі вони безпечні для дітей, так само використовуються текстильні матеріали. У більшості іграшок картонна упаковка, яка має оглядове вікно. У комплекті деяких інтерактивних ляльок є батарейки, і вони готові до повноцінної грі відразу з упаковки.

Google G+