• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Конструктори для дівчаток

Серед величезної кількості сучасних розвиваючих іграшок конструктори для дівчаток займають окреме почесне місце. За допомогою різноманітних конструкторів, дівчатка можуть створити цілий казковий світ своїми руками. Вони годинами можуть складати різні конструкції, втілюючи при цьому свої найнеймовірніші ідеї і розкриваючи свій творчий потенціал.

Здебільшого такі конструктори одночасно є і сюжетно-рольовими іграми. Це означає, що в процесі гри дівчинка отримає безцінний досвід у своєму психоемоційному розвитку. Приміряючи на себе різні ролі, вона навчається, як себе вести в тій чи іншій ситуації, а також взаємодії з оточуючими. Перевага даної іграшки полягає в тому, що грати нею можна як самостійно, так і в компанії подружок. А якщо мама купить конструктор і сама захоче приєднається до такої розваги, то радості манюні не буде меж!

В основному тематика конструкторів для дівчаток - та, що найчастіше привертає прекрасну стать в дитячому віці: принцеси замки, гарні будинки, романтичні ресторанчики. Створюючи їх, дівчатка розвивають не тільки свої конструкторські здібності і координацію рухів, а й вдосконалюють свій смак і почуття прекрасного. А розвинути свою фантазію і креативність, можна, щоразу складаючи їх по-новому, знаходячи таким чином свіжі конструкторські рішення.

Вибір конструктора для дівчинки по її віку

Один з важливих критеріїв, який варто враховувати при виборі - це вік дівчинки.

До двох років

До дворіччя такі іграшки в основному універсальні і не діляться на суто "для дівчаток" або "для хлопчиків". Слід лише стежити за тим, щоб деталі були досить великими і легко кріпилися між собою. Тоді малятко без праці навчиться складати свої перші конструкції. Ті батьки, які все ж хочуть підкреслити, що конструктор призначений саме дівчинці, можуть вибрати набори в рожевих або бузкових тонах.

Після двох років

Ближче до двох років дівчаток все більше захоплюють гри з ляльками. Тому, в такому віці, буде цілком доречний ігровий набір блоків, з якого можна зробити, наприклад, ляльковий будиночок. Він складається з досить великих за розміром деталей, легко збирається і зможе стати основою багатьох захоплюючих ігор. У цей же період можна пропонувати звичайні конструктори з трохи меншими за розміром елементами, але з великою їх кількістю.

Після чотирьох років

Для дівчаток від чотирьох років асортимент іграшок значно розширюється. У цей період дитина може оперувати найдрібнішими деталями, тому ідеальним варіантом стануть конструктори з різноманітними сюжетами типу ЛЕГО. Крім розважальної функції, вони чудово тренують дрібну моторику і розвивають координацію рухів.

Правильно підібраний у відповідності з віком набір блоків практично завжди стає однією з найбільш улюблених іграшок, яка здатна як скрасити дозвілля, так і розвинути багато корисні навички.
Крім віку і побажань самої дівчинки, обов'язково слід враховувати таку важливу характеристику, як безпека. Іграшка повинна бути виконана з якісного матеріалу, що не викликає алергію. Деталі повинні бути рівними, без зазубрин і гострих країв. Вони обов'язково підбираються у відповідності з віком, занадто дрібні деталі неприпустимі для дітей до чотирьох років.

Звичайно ж, конструктори, які призначені саме для дівчаток, мають свої особливості. Зазвичай вони виконані в ніжних пастельних тонах і мають безліч деталей, які припадуть до душі представницям прекрасної статі. За допомогою них можна побудувати своїми руками чарівний замок або миле кафе, прикрасити їх меблями і предметами інтер'єру, а також поселити в них принцес і принців. Напевно, в процесі конструювання у малятка виникне не одна цікава ідея з приводу оформлення свого "шедевра". Таким чином максимально розкривається творчий потенціал і формується естетичний смак.

Завдяки фігуркам казкових персонажів, які входять в комплект, можна перевтілиться на будь-якого з них, проявивши таким чином свою фантазію та артистизм. А різні сценки, які з їх допомогою можна змоделювати, навчать правильно поводитися з оточуючими людьми.

Особливості конструкторів для дівчаток

До основних особливостей можна віднести наступні:

  1. Гра з конструктором розвиває посидючість і уважність, що буде корисно для занадто активних діток.
  2. Вчить дитину цілеспрямованості та наполегливості, а також вмінню доводити почату справу до кінця.
  3. Розвиває творче начало, фантазію, конструкторські здібності.
  4. Розвиває дрібну моторику рук, що, в свою чергу, позитивно позначається на розвитку мислення й мови.

При першому знайомстві малятка з конструктором, слід допомогти їй розібратися, як з ним слід працювати, при цьому не пригнічуючи самостійні дії, а навпаки, заохочуючи їх. У процесі, в ігровій формі можна познайомити дитину з назвами кольорів, форм і різних предметів і навіть навчитися рахунку.
Якщо гра відбувається з сюжетно-рольових конструктором, з'являється чудова можливість ненав'язливо навчити дівчинку правильно поводитися в різних життєвих ситуаціях.

Спільна гра не тільки не тільки принесе море радості як Вам, так і доньці, але і допоможе згодом сформуватися між вами близьким і довірчим відносинам.

Купуючи дівчинці конструктор, Ви одночасно здобуваєте чудовий засіб для проведення дозвілля і "тренажер" для розвитку багатьох корисних навичок.

Розуміючи це, багато батьків все частіше вибирають його в якості подарунка для своєї маленької принцеси. Така іграшка - це найбільш вдала покупка, яка потягне за собою гармонійне і всебічний розвиток дитини. Купити конструктор для дівчинки можна в нашому інтернет магазині і оформити доставку по Києву і відправку по Україні.

Google G+