• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Конструктори Wader

- 20%
Знижка: 104 грн.
499 грн.
395 грн.
- 20%
Знижка: 84 грн.
419 грн.
335 грн.
- 20%
Знижка: 179 грн.
879 грн.
700 грн.
- 12%
Знижка: 39 грн.
319 грн.
280 грн.
- 12%
Знижка: 39 грн.
319 грн.
280 грн.
- 20%
Знижка: 129 грн.
639 грн.
510 грн.

Дитячі конструктори Wader створені спеціально для правильного і своєчасного розвитку в процесі захоплюючої гри. Яскраві кольори і продумана форма деталей зможуть надовго привернути увагу і допоможуть провести дозвілля з користю. Гра з конструктором - це не тільки веселе проведення часу, а й активний розвиток дрібної моторики, конструкторських і творчих здібностей дитини.

Особливості, які відрізняють вироби польської компанії WADER - простота форм, якість, екологічна безпека. Завдяки тому, що виробник дотримується високих європейські стандарти якості, їх конструктори без побоювання можна купувати для найменших.

Протягом 25 років компанія є одним з лідером у виробництві товарів для дітей до 7 років і володіє бездоганною репутацією. Їхня продукція користується попитом не тільки у батьків, але і використовується викладачами дитячих дошкільних закладів для того, щоб забезпечити правильний розвиток дітей в психологічних і фізичних сферах.

Які види конструкторів Wader бувають

Middle Blocks - це конструктори з деталями великого розміру, для дітей від 12 місяців. Деталі легко вставляються один в одного, надійно триматися і повністю безпечні для найменших діток. У деталей відсутні гострі грані.

Middle Block Wader складаються з деталей розміром 7 * 6 см, які максимально зручні для гри. У серії існує кілька різновидів конструкторів, з різною кількістю деталей. З їх допомогою малюки зможуть швидко навчитися будувати прості конструкції, розвиваючи при цьому координацію рухів і дрібну моторику. Найкращий результат такого дозвілля буде, якщо батьки будуть також брати в ньому участь. У процесі веселої гри додатково можна познайомити дитину з назвами кольорів і геометричних фігур, і навіть навчити рахунку.

Mini Blocks мають блоки меншого розміру, для дітей від 3 років. Деталі легко вставляються один в одного, надійно триматися і мають безліч різноманітних за формою деталей. З іграшками серії Mini Blocks дитина має більше можливостей проявити свою фантазію. У деталей також відсутні гострі грані.

Підростаючи, діти стають все більш вправними і набувають нові корисні навички. Після трьох років доречно буде запропонувати дитині конструктори з більш дрібними деталями. У серії Mini Block елементи мають розміри 3 * 2,5 сантиметра, що є оптимальним для даної вікової категорії. У серії є кілька моделей з різною кількістю деталей. З них вже можна створювати вже більш складні конструкції: цікаві будинки, арки, дерева і навіть автомобілі. Додатковим бонусом є те, що на упаковках розташовані кольорові елементи для вирізання, якими можна прикрасити своє містечко. Такі ігри стимулюють креативність, розкривають творчість, сприяють розвитку фантазії.

Для дітей віком від трьох років будуть цікаві конструктори Вадер із серії "EDU" (education - освіта). Вони представлені в трьох варіантах: "Листочки", "Їжачок" і "Funny Blocks". Конструктор "Листочки" складається з 200 елементів і дозволяють створювати цікаві яскраві предмети, будівлі, тварин. Спеціальна система з'єднань полегшує процес будови великих конструкцій. Набір "Їжачок" з 64 деталей особливої форми дає можливість втілити найрізноманітніші ідеї в створенні різних фігур. "Funny blocks" включає в себе 36 елементів, деякі з яких виконані у формі голів таких тварин як жираф, собака, кішка, кінь, мавпа, папуга, кролик і слон. Завдяки цьому, в поєднанні з іншими деталями можна створити забавну колекцію тварин. Серії "EDU" корисна для інтелекту, уваги, логічного мислення, стимулює уяву, чудово розвиває спритність і дрібну моторику.
Батькам важливо пам'ятати, що купити конструктор мало. Приділіть дитині час і пограйте з ним в новий конструктор і радості дитини не буде меж.

Основні переваги іграшок Wader

  • високоякісні матеріали, абсолютно безпечні для здоров'я дитини;
  • бездоганна якість, гарантоване багаторічної відмінною репутацією компанії;
  • продумані до дрібниць дизайн та привабливі кольори.

Компанія WADER протягом багатьох років відповідає всім цим вимогам, що підтверджено відповідними європейськими та українськими сертифікатами якості. Wader конструктор прекрасна всебічно розвиваюча іграшка для Вашої дитини! Купити конструктор можна у нас. Ми здійснюємо доставку як по Україні так в Києві.

Google G+