• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Конструктори Sluban

Конструктори компанії Sluban відомі в усьому світі.Діти люблять грати з конструкторами, і це не відноситься тільки до хлопчиків. Дівчатка із задоволенням грають в конструювання красивих рожевих замків і заміських будиночків. Компанія Sluban випускає конструктори, які схожі за функціоналом на Lego але зроблені в іншому стилі та іншими тематиками. Кріплення мають той же розмір, що і у Лего, так що їх можна вважати лего-сумісними. У кожному наборі є будівельні блоки та людські фігурки, за допомогою яких, можна придумувати і реалізовувати різноманітні ігрові сюжети. Всі конструктори Sluban розділені на тематики і вікові групи, про тематики можна почитати трохи нижче, а за віком вони призначені для дітей від 6-ти до 12-ти років.

Складно переоцінити користь для дитини від гри з конструктором. Адже навіть для дорослих, найефективнішими вважаються навчальні семінари і курси, які проводять в ігровій, інтерактивній формі. Граючи з цими конструкторами, дитина вчиться придумувати, проектувати і створювати. І не важливо, це маленький мотоцикл з 20-30 деталей або величезний лайнер з декількох сотень деталей. Головне, що малюк активно розвиває свою фантазію, отримує корисні конструкторські навички та важливе вміння пройти шлях створення чогось від початку до завершення процесу. Ці навички однозначно знадобляться і будуть не одноразово застосовані протягом життя. Наприклад, конструктори для хлопчиків містять багато різноманітної техніки, фігурок людей справжніх чоловічих професій, а для дівчаток є можливість побудувати будинок або замок своєї мрії або ж відкрити своє кафе.

Як грати з Sluban

Ігровий процес побудований так, що б діти могли будувати створювати будови, транспорт, літаки, фортеці і багато іншого як по одному, так і в компанії. Конструктор для хлопчиків sluban розвиває дрібну моторику. Колективна гра корисна, можливістю обмінятись ідеями та баченням як краще створити той чи інший об'єкт, які елементи краще застосувати. Індивідуальна гра допомагає навчитися створювати щось від початку і до кінця. Обидва ці варіанти мають свої плюси і не мають недоліків. Кожен з конструкторів Sluban несе в собі ігрові та розвиваючі можливості і як їх реалізувати залежить тільки від дитячої фантазії. Можливо, перші кілька разів збірки нового конструктора Вам доведеться виконати разом з дитиною, що б він зміг розібратися в логіці гри з конструктором. Надалі, він зможе це робити самостійно, придумуючи нові реалізації. Багатьом батькам подобається збирати тематичні набори разом з дітьми, так як раніше таких іграшок не було, але тепер є можливість зробити дитинство для дітей цікавим і насиченим.

Серії і набори конструкторів Слубан

За час свого існування, ця компанія створила багато різноманітних серій конструкторів, у кожній з яких безліч різних тематичних наборів блоків з яких можна створити будов або техніку з цією категорії.

  1. Авіація, Космос - різноманітні літаючі транспортні засоби та все що може відноситися до космічної тематики.
  2. У недорожні гонки і Формула 1 - гоночні автомобілі, всі необхідні деталі містить конструктор Sluban.
  3. Військовий спецназ, Поліцейський спецназ, Військова поліція, ВМФ - військово-морський флот, ВВС - військово-повітряні сили, Сухопутні війська, Сухопутні війська 2, Танковий корпус - ці серії містять безліч тематичних наборів на військову тематику з блоками для будов, для тезнікі і людські фігурки у військовому стилі.
  4. Місто, Железнодожний вокзал, Парк розваг, Автобус, Весела ферма, Будівельна техніка - серії міської тематики, які можуть комбінуватися в різноманітні міські комплекси.
  5. Гірські рятувальники, МНС - служба порятунку, Пожежні рятувальники -  серії конструкторів для хлопчиків з рятувальниками, рятувальною технікою і з відповідними будівлями.
  6. Рожева мрія і Фабрика зірок - дві барвисті і стильні серії конструкторів для дівчаток.
  7. Три королівства, Пірати, Експедиція і Робот трансформер - це різноманітні з реалізації фантастичні серії про пригоди і казкових героїв, в цих серіях багато всього цікавого як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Конструктори Sluban Рожева мрія призначені для дівчинки від 6-ти років. Історично так склалося, що більшість конструкторів виробляються для хлопчиків, тематика який не приваблює протилежну стать. Але компанія Sluban випускає спеціальну серію «Рожева мрія» , до якої входять конструктори для дівчаток. Вони зроблені в м'яких тонах з домінуванням рожевого кольору. Всі персонажі дружелюбні і мають привабливий зовнішній вигляд. З них можна конструювати різноманітні замки з красивими шпилями, балконами і баштами. Деталі конструктора з серії «рожева мрія» дозволяють створювати будиночки різної величини, форми і розмірів. Це дуже весело і зазвичай дівчинки в захваті від таких іграшок. В цілому, для слабкої статі дуже мало іграшок які допомагають розвивати навички конструктора, та й просто щось створювати. А ці навички потрібні як хлопчикам, так і дівчаткам.

Упаковка та вікові обмеження Sluban

упаковки мають презентабельний і привабливий вигляд. Вони містять зображення споруд, які можна з них зібрати і персонажів, які йдуть в комплекті. Середні та великі набори мають відкидні кришку під якою можна детальніше розглянути вміст набору.

Всі конструктори мають вікові обмеження. У комплектах присутні дрібні деталі, які можуть бути з'їдені маленькими дітьми. Тому бажано дотримуватися ці обмеження при виборі подарунка, або ж грати з новою іграшкою тільки в присутності дорослих. Дітки старшого вгамовують, що деталі іграшки їсти не сенсу, і до того ж вони не смачні. З цієї причини важливо дотримуватися вікові обмеження.

Якщо Ви не ходите переплачувати за бренд, а хочете отримати хорошу якість і великий ігровий функціонал ігрові можливості, то купити конструктор Sluban - це вірне рішення.

Google G+