• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Конструктори для хлопчиків

Хлопчик грає з конструктором. Багато батьків знають, що найкращий спосіб посприяти інтелектуальному розвитку - це купити конструктор для хлопчика і допомогти йому розібратися в особливостях гри з конструктором. Дитинство - це казковий світ, день за днем відкриває нові таємниці і здатний подарувати дитині справжнісіньке диво. Це цілий Всесвіт, наповнений всілякими фантазіями, які можна втілити в реальність за допомогою різноманітних іграшок, і конструктори для хлопчиків займають в ньому далеко не останнє місце.

Сучасні виробники дитячих іграшок - це дорослі, для яких створення конструкторів не просто робота, але й справжнє захоплення, якому багато хто присвячують своє життя. Саме тому ринок дитячих товарів рясніє величезним вибором всіляких варіантів цієї іграшки, виконаних з різних матеріалів, відмінних за фактурою і формою, кількістю елементів і ступеня складності. При цьому незмінна популярність конструкторів обумовлена не тільки привабливим зовнішнім виглядом, який здатний зацікавити малюка, але і можливістю розвинути в дитині як мовні навички, дрібну моторику пальчиків і творче мислення, так і здатністю підвищити рівень інтелекту. І така іграшка завжди привертає увагу батьків однією з перших.

Різновиди конструкторів для хлопчиків

Сьогодні конструктор для хлопчика це інструмент, за допомогою якого дитина може власними силами спорудити залізницю, автотрасу, середньовічний замок, казковий будиночок і багато іншого. Залежно від тематики вони можуть бути невеликими, що дозволяють створити яку-небудь певну іграшку (підйомний кран, машина, літак та ін.). Також у продажу є комплекти, які складаються з безлічі деталей, що дозволяють конструювати кілька предметів. При цьому особливістю даних моделей є те, що змінюючи деталі місцями можна отримувати абсолютно нові варіанти збірки.

Крім тематичної спрямованості, конструктори також розрізняються за віковими категоріями:

  1. У нашому каталозі представлені вироби для дітей від 3 до 5 років, які представляють собою моделі з великими і яскравими деталями, що привертають увагу і дозволяють захопити малюка.
  2. Хлопчикам постарше (до 10 років) виробники пропонують більший асортимент конструкторів, серед яких можна вибрати іграшку, грунтуючись на перевагах дитини.
  3. Іграшки від десяти років зацікавлять юнаків, захоплених радіоелектронікою, властивостями електрики, магнетизму. Всі вони здатні прищепити інтерес майбутнього чоловіка до радіотехніки та побудові електричних ланцюгів.

Будь-який з цих подарунків може відкрити для кожного хлопчика, або юнаки двері в дивовижний світ, в якому він стає справжнім творцем унікальних речей.

Як грати з конструктором

За суті, сучасний конструктор хлопчикові дозволяє не тільки самостійно створювати всілякі предмети для гри, але також є відмінним способом цікаво провести час з друзями. Маленький хлопчик грає з різнокольоровим конструктором. Весела компанія і фантазія, помножена на кількість учасників гри, здатна зробити процес складання будь-якого літака, машини, космічного апарату і багато чого іншого запам'ятовується і барвистим подією.

Моделі конструкторів, представлені в каталозі нашого сайту, володіють розвиваючими можливостями, що в поєднанні з дитячою уявою робить подібний подарунок дитині справжньою знахідкою. Щоб ваш малюк швидко і просто освоїв принципи складання досить приділити цьому захоплюючому дійству зовсім небагато часу, кожна хвилина якого буде наповнена радістю спілкування зі своєю дитиною.

Розвиваючі та навчальні конструктори з щасливого дитинства

Придумані досить давно, такі іграшки, як дитячі конструктори для хлопчиків, безсумнівно, є однією з найефективніших способів навчання дитини. І це доводить не лише реклама виробників, але і його затребуваність і невгасимий інтерес малюків до нього протягом багатьох поколінь. Навіть сьогодні, в століття комп'ютерних технологій, для хлопчиків немає подарунка бажанішим. Саме тому така іграшка незмінно є ідеальним подарунком, незалежно від свята, до якого він приурочений, ніби Новий рік, День народження, чи хороші оцінки в кінці навчального року. Що б купити конструктор, не потрібно шукати привід, адже чим раніше буде отримана ця іграшка, тим раніше хлопчик почне отримувати нові навички від гри з конструктором. У будь-якому випадку, збирання конструкцій стає не тільки одним з улюблених розваг , але і дозволяє, добившись результату, підвищити самооцінку, розвинути моторику пальців і закріпити отримані навички.

Google G+