• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Конструктори Brick

Логотип конструкторів Brick. Більшість дітей мріють про новий Лего, але конструктори Brick не менше різноманітні і купити їх можна істотно дешевше. Всім людям відомо, що діти вчаться і отримують практичні навички через ігри. Тому батьки намагаються купити не тільки візуально привабливі і барвисті іграшки, а й розвиваючі. Одними з найбільш пізнавальних і корисних ігор вважаються конструктори, здатні навчити дитину навичкам логічного, аналітичного та математичного мислення, а також розкрити творчий потенціал, прихований в кожному малюку.

Інноваційні конструктори Brick - новий погляд на ігри

У сфері розважальної індустрії для дітей щорічно розробляються і з'являються нові продукти, здатні урізноманітнити дозвілля і привернути увагу юного дослідника. Одним з популярних і затребуваних є іграшки для конструювання, розроблені для творчого, розумового і фізичного розвитку дитини, початківця свій шлях самопізнання і психологічного виховання. Ці конструктори розроблені з урахуванням особливостей світосприймання дитини на ранніх стадіях розвитку, і стануть ідеальним варіантом для організації розваги, що носить навчальною характер.

Іграшки Brick для хлопчиків і дівчаток

Структурований асортимент розвиваючих іграшок Brick дозволяє підібрати виріб для діток дошкільного та підліткового віку, незалежно від статевої приналежності. Ідеальним подарунком для хлопчиська стане пізнавальний конструктор автомобільної або кораблебудівної тематики, що дозволяє відтворити транспортний засіб чи підводний човен в мініатюрі. Замок побудований з конструктора Brick. Тільки уявіть, в якому захваті виявиться дитина, зібравши справжню піратську фортецю або пожежну частину, здатну прикрасити іграшковий автопарк або створити додаткові декорації для організації ігрового процесу з однолітками. Дівчатка не залишаться байдужими до іграшковим будиночків і замкам для справжніх принцес, адже в них можна розмістити маленьких лялечок і м'які іграшки. Варто відзначити практичність і якість конструкторів Brick, адже вони виготовлені з високоякісного пластику, що не виливають шкідливих і отруйних випарів, і що є безпечним для життєдіяльності людини і навколишнього середовища.

Малюк підріс, і найкращий подарунок - це конструктор

Перед багатьма батька ставати актуальне питання: коли дитині можна купити перший конструктор Brick для організації пізнавального розваги? Точний вік визначити дуже складно, адже всі малюки різні, їх відрізняє:

 • -характер;
 • -темперамент;
 • -фізична активність;
 • -стан здоров'я.

Тому слід пам'ятати, що, купуючи перший конструктор, в першу чергу слід брати до уваги його потреби та можливості. Якщо дитина вже добре сидить (6-8 місяців) і проявляє інтерес до нових предметів побуту, намагаючись відкрутити соску від пляшки або розібрати брязкальце на складові елементи, то він, швидше за все, готовий до освоєння конструктора і таким видам діяльності, як:

 • -вивчення;
 • -составление єдиного вироби з дрібних деталей;
 • -простий аналіз;
 • -запомінаніе.

Якщо Ви вирішили купити конструктор Brick, то він стане ідеальним вибором для першого подарунка малюкові, адже вони складаються з барвистих блоків та складових деталей, а також веселих чоловічків, одягнених в тематичну одяг. Дитина зможете вивчати їх форму і спосіб кріплення, а також буде із захватом спостерігати, якщо батьки продемонструють йому процес складання літака, веселої машинки або казкового будиночка. Але грати можна тільки під наглядом батьків, так як дитина може проковтнути дрібні деталі.

Веселі іграшки Brick - райдужне дитинство

Складові конструктори від виготовлювача Brick схожі за способом збірки з відомими наборами Лего, однак вони мають ряд переваг:

 • відрізняв економічною вартістю;
 • -Різноманітне по стилістиці і тематиці гри;
 • -дозволяють відтворювати транспортні, корабельні та нерухомі об'єкти в мініатюрі.

Діти із задоволенням будуть створювати дому та заправні станції, веселі тачки з улюблених мультиків, облаштовувати цілі міста і фантастичні селища.

Знайомство з конструкторами Brick

Для того, що гра стала улюбленою, а конструктор Brick не припадав пилом у кутку, познайомте малюка з новою іграшкою. Розкладіть деталі навколо юного першовідкривача, розкажіть йому про його кольорах і призначення. Нехай малюк ретельно вивчить вміст коробки з конструктором, розгляне його деталі і барвисті кубики. Покажіть на своєму прикладі, як потрібно з'єднувати деталі і в якій послідовності. Запропонуйте дитині самій спробувати з'єднати кілька елементів, і обов'язково похваліть його за хороший результат. Коли малюк освоїтися, ви зможете спокійно займатися домашніми справами, в той час поки малюк буде самостійно відтворювати цікаву іграшку. Але будьте готові, що він скоро попросить купити новий конструктор Brick, але вже іншої тематики.

Google G+