• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Килимки Fisher Price

Виробництвом дитячих іграшок займаються багато компаній по всьому світу, але лідерів за якістю і по корисності для дітей небагато. Одним з лідером є компанія Mattel, якій належить бренд Fisher Price. Виробництво іграшок для новонароджених це одне з основних напрямків і має велику різноманітність розвиваючих килимків, мобилей та інших іграшок для новонароджених.

Музичні розвиваючі килимки або як їх ще називають ігрові центри складаються з великої різноманітності іграшок і функцій, які допомагають малюкам вчиться пізнавати світ. Купуючи таку іграшку для дитини, батьки починають планувати і активно займатися розвитком свого малюка. Перший рік життя дуже важливий для подальшого розвитку, так як який темп буде заданий в перший рік такий і продовжиться далі. Чим швидше і активніше почнеться розвиток мозку і органів чуття тим більших успіхом у навчанні дитина буде досягати в подальшому. Розвиваючі ігрові килимки Fisher Price спеціально продумані для максимальної ефективності гри і розвитку малюка під час перебування на них. Чим більш якісний та цікавий килимок, тим з більшим задоволенням дитина проводить на ньому час і грає з підвісними іграшками під спокійну музику.

Не варто забувати, що граючи разом з дитиною і розмовляючи з ним батьки прискорюють його розвиток і стимулюють роботу мозку. Використовуючи для розвитку килимки Fisher Price, малюки отримають велику кількість нових навичок: будуть стимулювати розвиток зору фокусуючись на іграшках, розвиток органів чуття буде швидше, музичні навички і слух покращаться, координація рухів і точність стане краще, дитина швидше почне тягнуться, а з часом, і повзати, познайомиться з різними на дотик матеріалами і отримає потужний стимул до розвитку.

Для досягнення максимального прогресу, тільки килимків Fisher Price не достатньо, необхідна турбота та увага з боку батьків, а також готовність активно допомагати в розвитку і брати участь в житті малюка.

Google G+