• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитяча дорога

- 20%
Знижка: 174 грн.
849 грн.
675 грн.
- 20%
Знижка: 204 грн.
999 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 244 грн.
1219 грн.
975 грн.
- 31%
Знижка: 499 грн.
1599 грн.
1100 грн.
- 21%
Знижка: 184 грн.
849 грн.
665 грн.

Дитячі дороги це пластикові іграшки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони бувають незвичайних форм, бувають як однорівневі, так і багато рівневі, зі спусками та підйомами, серпантинами для стоянками машинок. Для діток молодшого віку роблять однорівневі дороги, так як грати на декількох рівнях їм ще складно. Для діток постарше будуть цікаві більш складні конструкції з кількома рівнями.

Зовнішній вигляд дитячих доріг буває нейтральним або тематичним. Наприклад, цей вид іграшок може бути виконаний в стилі будівництва або пожежної частини або навіть величезної багато рівневої парковки. Так само вони можуть включати і тематичні машинки, які відповідають стилю, в якому зроблена дорога.

Кріплення частин між собою відбувається за допомогою спеціальних замків, які міцно скріплюють їх і не дозволяють розвалюється. Вони одночасно і міцні і прості, що б навіть найменша дитина змогла розібратися, як їх кріпити між собою, адже збірка і розбирання дороги це так само є частиною ігрового процесу. У більшості випадків, в комплекті є наклейки, які зроблять цю іграшку більш реалістичною. Якщо вона зроблена в якійсь тематиці, то і наклейки будуть тематичними.

Основні характеристики дитячих доріг:

 • - Бувають як одно, так і багато рівневі, до п'яти рівнів;
 • - Міцне кріплення всіх елементів між собою;
 • - Кілька варіантів збірки, щоразу її можна зібрати по іншому;
 • - Висока якість пластика, він міцний і витримує навантаження;
 • - В комплекті бувають машинки;
 • - Серед елементів часто присутні спуски, гаражі та парковки;
 • - Дороги можуть бути тематичними і зроблені в стилі поліцейської дільниці або будівництва.

Важко знайти хлопчика, який не є щасливим власником іграшкових машинок. У більшості випадків це не просто машинки, а цілий автопарк. Але щоб отримати справжнє задоволення від володіння ним, дитині необхідні веселі і різноманітні ігри за їх участю. Самими захоплюючими з них є гонки. Що може викликати більший захват у дитини, ніж одному або з веселою компанією друзів, з азартом поганяти свої машинки. Кращим помічником у цьому процесі будуть дитячі дороги, естакади та багато рівневі гаражі з витіюватими спусками і підйомами. До хитромудрим трюкам і віражам з радістю приєднаються і тато, і навіть дідусь. Адже як встояти перед такою забавою, тим більше в їх дитинстві таких іграшок не було.

Щоб гонки приносили задоволення:

 • - Іграшкові дороги повинні бути міцними, адже навантаження на них бувають немаленькі;
 • - Кріплення повинні бути простими і надійними, щоб дитина без проблем могла їх зібрати;
 • - Дизайн повинен бути цікавим, щоб гра довго не набридла.

Всіма перерахованими вище якостями володіють дороги від фірми Wader. В асортимент входять траси різної довжини і дизайну, багато рівневі, в поєднанні з гаражами, дорогами, мостами, естакадами, а також багаторівневими комплексами з дорогами: "Швидка допомога", "Пожежна частина", "Будівництво", "Поліцейська дільниця". Прекрасним доповненням до дитячих дорогах Wader стануть іграшкові машинки цієї фірми. У більшість комплектів вони вже входять.

Дитячі дороги приносять не тільки радість, але і користь. Вони прекрасно розвивають швидкість реакції у дитини, просторове мислення, конструкторські здібності. Підвищують комунікабельність, адже влаштовувати шалені перегони або грати в "Пожежну частину" набагато цікавіше у веселій компанії, ніж одному. А саме чудове, що компанію із задоволенням складуть не тільки друзі, але більш дорослі члени родини.

Google G+