• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі будиночки і Замки

- 30%
Знижка: 299 грн.
989 грн.
690 грн.
- 19%
Знижка: 194 грн.
989 грн.
795 грн.
- 23%
Знижка: 165 грн.
715 грн.
550 грн.

Тематичні дитячі будиночки допомагають малюкам розвиватися, граючи з улюбленими іграшками. Ігрові будиночки бувають найрізноманітніших форм, розмірів і тематик. Вони призначені для різних вікових груп, починаючи від рочку і закінчуючи середнім шкільним віком. Дитячий будиночок - ферма з тваринами. Для молодших діток це простенькі будиночки з мінімумом гострих кутів і з відсутністю дрібних деталей. Для більш дорослих діток підійдуть тематичні будиночки з великою кількістю ігрових елементів і які мають велику кількість функцій. Купити дитячий будиночок для хлопчика і для дівчинки можна в інтернет магазині kids-toys.com.ua, доставимо по Києву і відправимо по Україні в найкоротший термін.

Для чого дитячі будиночки.

У багатьох виробників є цілі серії іграшок цього типу. Серія іграшок дитячі будиночки wader створена спеціально для сюжетно рольових ігор з дітьми молодшого віку. Це дуже обширна серія іграшок, яка охоплює найцікавіші дітям теми. У цю серію входять і будиночок для ляльок, і ігровий набір Ферма і ветеринарна клініка і навіть стайня. У всіх наборах є необхідні тематичні елементи, які зроблять гру цікавою, веселою і пізнавальною.

Велика дитяча ферма з будиночком для тварин. Діти дуже люблять рольові ігри і часто можна помітити дитину граючу зі своїми іграшками в різноманітні постановки, в яких учасники виступають кожного разу в новій ролі. Для того, що б зробити ці ігри більш різноманітними і максимально підстьобнути фантазію дитини подаруйте йому дитячий будиночок або лицарський замок. Всі набори цікаві кожен по своєму, але у них спільна мета - зробити гру дитини більш різноманітною, допомогти їй навчиться фантазувати і можливість придумати ще більшу кількість рольових ігор, які так важливі в розвитку дитини та підготовці до дорослого життя.

Дитячі будиночки для дівчаток і замки для хлопчиків

У кожній дівчинці живе маленька господиня, майбутня берегиня сімейного вогнища. На прикладі мами, вони доглядають за своїми "дітьми" - ляльками, годують їх, наряджають. Бачучи, як мама створює затишок для своєї сім'ї, дівчатка так само хочуть створити комфортне житло для своїх ляльок, прикрасити його за своїм смаком і розставити меблі. Прикладом такої іграшки може бути ляльковий будиночок фірми "Wader". Це справжня мрія для маленької господині - він великий, з кількома кімнатами, безліччю декоративних елементів, красивими меблями. Граючи, одна або з подружками, дівчинка зможе проявити свою хазяйновитість, фантазію і гарний смак.

Різноманітність форм і тематик у дитячих будиночків вражає. Наприклад, подарувавши казковий палац Keenway, Ви надовго зробите щасливою вашу доньку. Адже це справжня казка: прекрасний замок, принц, принцеса, карета з білим конем, вишукані меблі. Але фірма Keenway подбала не лише про маленьких принцес. Дитячий будиночок у вигляді замку пригод з лицарями і чарівниками. Тепер і у хлопчиків з'явиться свій власний "Замок пригод" з яким вони можуть уявити себе справжніми лицарями і перемогти зло! У комплект цього лицарського замку входить стільки складових, що дитина може годинами розігрувати з ним справжні баталії.

Характеристики та функції дитячих будиночків

  • - форма іграшки може бути найрізноманітнішою, наприклад замок для принцеси або фортеця для битв;
  • - можливість легкого транспортування;
  • - міцні матеріали, що б витримали "активні" дитячі ігри;
  • - ігрові персонажі або тварини;
  • - строга тематичність всіх елементів в наборі.

Палац з принцесою та принцем Такі іграшки набагато практичніші і корисніші, ніж наприклад роботи трансформери чи чергова лялька. Тематичні дитячі будиночки розвивають кругозір дітей, і в ігровій формі знайомлять їх з навколишнім світом або історичними героями. Ці чудові набори персонажів і будов, створені для радості Ваших дітей, для розвитку фантазії, креативності, і гарного смаку!

Купити дитячий будиночок або інші розвиваючі іграшки можна в цьому інтернет магазині за дуже цікавою ціною і з можливістю доставки по Києву та відправки по Україні. Консультанти з радістю допоможуть Вам вибрати подарунок для малюка.

Google G+