• (098)804-08-08
 • (050)804-08-08
 • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Картки Домана (Вундеркінд з пелюшок)

Розвиваючі карточки Домана з'явилися у продажу на Україні не дуже давно. Але дуже швидко ці методичні посібники для раннього розвитку стали найпопулярнішими. За допомогою розвиваючих карток можна познайомити малюка з навколишнім світом, вивчити букви, цифри, навчити читати, отримати перші знання в іноземних мовах. У нашому магазині можна купити картки Домана українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами. Розвиваючі карточки підійдуть для дітей з народження.

Методика Домана

Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день методик раннього розвитку була розроблена талановитим американським лікарем-нейрохірургом Гленом Доманом понад п'ятдесят років тому. У той час він спеціалізувався на лікуванні дітей з травмами мозку і шукав різні способи, як їм допомогти. В результаті, створена ним система не тільки допомогла малюкам відновитися, але і зробила їх інтелект значно більш розвиненою, ніж у середньостатистичного дитини.

У чому ж полягає суть методики, що дозволяє домогтися настільки високих результатів? Її основа полягає в нетривалому, але регулярному стимулюванні здорових клітин головного мозку. Для цього малюкам показували картки, на білому фоні яких великим червоним шрифтом були написані різні слова. Показ супроводжувався гучним вимовою цих слів вголос. Досить було 10-15 секундних занять по кілька десятків разів на день, щоб підвищити загальну активність мозку і прискорити одужання.

Поступово заняття ускладнювалися додаванням карток з різною кількістю великих червоних точок, які навчали рахунку, а також зображеннями об'єктів, знайомих малюкові. Така програма дозволила не тільки вилікувати хворих діток, а й вивести їх розумові та інтелектуальні здібності на рівень значно перевищує рівень їхніх однолітків. Така ефективна система отримала величезну популярність і визнання у батьків усього світу, які підтримують принципи раннього розвитку дітей.

Ранній розвиток за допомогою розвиваючих карток Домана?

Одним з безперечних переваг методики Глена Домана є те, що заняття можуть проводиться з самого народження в абсолютно невимушеній і ненав'язливій формі. Адже малюкові до трьох років, в період найбільш активного розвитку, не потрібно ніяка мотивація і особливі умови для навчання. Він і сам з величезним задоволенням прагне якнайкраще пізнати навколишній світ і, як губка, вбирає нову інформацію. А ось обов'язок відповідальних батьків - дати йому якомога більше можливостей для розвитку.

Для того, щоб заняття по системі Глена Домана були максимально ефективними, важливо дотримуватися деяких умов. Дитина не повинна бути голодним, сонним або перебувати у поганому настрої. Він повинен відчувати підтримку і позитивний настрій дорослого. На перегляд однієї картки відводиться 1 секунда, після кожного показу картки перемішуються. Назви вимовляються чітко, досить голосно, бадьорим тоном. Обов'язково потрібно стежити за настроєм малюка і не упустити момент, коли заняття слід закінчити. Краще це зробити трохи раніше, ніж йому воно набридне і тоді він з нетерпінням чекатиме нового!

Серії таких показів можна влаштовувати кілька разів на день, при цьому навчання можна вести не тільки рідною, але й іноземною мовою. Час від часу набори карток слід оновлювати, підтримуючи таким чином інтерес. Ви будете дуже здивовані побачивши, наскільки звичайні картонні набори карток можуть розвинути словникові запас, логіку, зорову пам'ять, інтелект маленького чоловічка. А безліч цікавих фактів на звороті карток не тільки підвищать його ерудицію, але і зможуть зацікавити дорослих.

Розвиваючі матеріали від ТМ Вундеркінд з пелюшок

Картки для занять за методикою Глена Домана повинні відповідати певним вимогам:

 1. Предмет повинен бути зображений на світлому, бажано білому тлі.
 2. Малюнок повинен демонструвати тільки один предмет.
 3. Предмет повинен бути пізнаваний, деталі чітко видно.
 4. Об'єкт повинен мати певну назву.
 5. Назва має бути написано великим розбірливим шрифтом червоного або парного кольору.

Всі перераховані вище умови були дотримані при виготовленні карток Домана ТМ Вундеркінд з пелюшок , які можна купити в нашому інтернет-магазині. В асортименті - величезна кількість наборів на різні тематики (фрукти, овочі, квіти, тварини, птахи, транспорт, професії і т.д.). Крім того розвиваючі картки представлені на декількох мовах:

 • - російська;
 • - українська;
 • - англійська;
 • - німецька;
 • - французька.

Для зручності картки мають різні розміри. Наприклад, серія "міні" дуже зручна в поїздках і допоможе весело і з користю провести час. У той час, як великі картки допоможуть малюкові зосередитися і дадуть більше зорової інформації для запам'ятовування. Так як сучасні діти все раніше знайомляться з інформаційними технологіями, виробники створили серію комп'ютерних дисків на трьох мовах (російська, українська, англійська), на яких зібрані більш 200 презентацій на цікаві для малюків теми. Завдяки тому, що показ триває всього кілька секунд, і навантаження на очі мінімальна, використовувати їх можна вже з півроку.

За допомогою дисків дитина навчиться читати, рахувати, познайомиться з творіннями великих художників, світовими пам'ятками, а також вчити англійську мову, уроки якого озвучили носії британської англійської.

Де купити картки Домана?

У нашому магазині у Вас є можливість купити картки Домана з доставкою по Києву та Україні . Всі набори докладно описані, також є фотографії кількох карток кожного набору. Здійснити покупку можна за допомогою кошика. Для цього необхідно на сторінці вподобаного набору карток Домана нажити кнопочку купити. Далі слід оформити замовлення, вказавши свої контактні дані. Обробляємо замовлення дуже оперативно. Ще швидше відправляємо замовлення по Україні за допомогою основних перевізників. Також можна купити картки Домана, оформивши замовлення по телефону. Для киян є кур'єрська доставка. Все це зробить Ваш вибір простим, а покупку вдалою!

Google G+