• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Інтерактивні ляльки

Інтерактивна лялька, яка вміє танцювати. З юних років, маленьких принцес приваблюють різноманітні інтерактивні ляльки для дівчаток, які мають безліч інтерактивних функцій. Їх ще називають музичні або розмовляючі ляльки, так як вони програвати мелодії і розмовляти з дівчинкою. Вибрати й купити інтерактивну ляльку можна в більшості інтернет магазинів, але в kids-toys Ви знайдете найнижчі ціни як в Києві, так і в Україні, а також великий вибір різноманітних іграшок для дівчаток різного віку.

Для чого дівчинці лялька?

Купуючи ляльку для дівчинки Ви даруєте їй можливість вчиться грати самостійно без участі дорослих. Великий і різноманітний інтерактивний функціонал здатний захопити на довго. А якщо у малятка є кілька таких іграшок, і вона може їх комбінувати, створюючи щоразу нові ігрові ситуації, то така гра може триває дуже довго. Кожна дівчинка прагне стати мамою, вона намагається в усьому їй наслідувати і вчиться всьому чим вона займається. Догляд за молодшим братиком чи сестричкою це вміння, яке вона також прагне пізнати, але у віці 3-5 років не кожній дівчинці можна довірити малюка. Для цієї мети ідеально підійдуть інтерактивні ляльки, які зроблені у формі малюка і дуже схожі зовні і за функціями на справжнього новонародженого немовляти. З ними, юна мама навчиться доглядати за малюком і зрозуміє, як це складно і відповідально доглядати за маленькими дітьми.

Особливості інтерактивних ляльок для дівчаток

  • - упаковка завжди з оглядовим вікном що б можна було розглянути всі вміст набору, в більшості випадків можна перевірити деякі ігрові можливості не дістаючи іграшку з упаковки;
  • - у всіх ляльок є інтерактивні функції, у деяких їх всього дві-три, а у інших до 10, але всі вони по-своєму цікаві і корисні для розвитку дівчаток; Лялька для дівчинки Вовочка з інтерактивними функціями.
  • - більшість ігрових можливостей написані на упаковці, і про них можна почитати на зворотному її боці. Решта функцій описані в інструкції, яка йде в комплекті;
  • - у деяких наборах батарейки йдуть в комплекті і вже вставлені на своє місце, завдяки цьому можна перевірити роботу іграшки безпосередньо в магазині;
  • - більшість наборів тематичні та все що входить в комплект має певну тематику і призначення. Ігрові функції також відповідають тематиці.

Які бувають інтерактивні ляльки

У сучасному світі нікого не здивує якщо ви дізнаєтеся, що куплена в магазині іграшка для Вашої маленької принцеси вміє розмовляти. Такі іграшки називаються розмовляючі ляльки, і вони не рідкість, а скоріше правило. Більшість інтерактивних ляльок, які працюють на батарейках, вміють розмовляти. Іноді це всього кілька слів, які вимовляються в залежності від ігрової ситуації, а іншого це повноцінні осмислені фрази. Можливо Ви будете здивовані, але розмовляючі ляльки іноді вмію ще й співати і навіть танцювати. Вони вміють співати веселі пісеньки і при цьому танцюючи тупотіти своїми ніжками. Це виглядає дуже весело і дивлячись на цю іграшку дівчинки так само починають танцювати під заводну пісеньку.

Одним з найкрупніших брендів інтерактивних ляльок, які продаються в Україні, є Joy Toy. Лялька пупс від компанії Joy Toy. Під цим брендом проводиться безліч різноманітних іграшок і товарів для дітей, але свою популярність в нашій країні він завоював завдяки якісним і різноманітних за функціями та ігровим можливостям лялькам Joy Toy. Вони відповідають усім вимогам до дитячих іграшок, і Ви можете їх знайти в більшості інтернет магазинів.

У сучасному світі знання декількох мов не тільки вітається, але і є необхідність. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина почав вивчати іноземні мови з дитинства, то купіть їй ляльку з інтерактивними функціями, яка вміє розмовляти на декількох мовах. В Україні поширені мульти язічні іграшки, які знають слова, фрази, вірші і навіть пісеньки українською, російською та англійською мовами. Такі іграшки допоможуть дітям зрозуміти, що бувають кілька мов і закладуть хорошу базу для їх вивчення. І все це в не примус ігровій формі.

Комплектація ляльок

Все інтерактивні ляльки для дівчаток упаковані в барвисті упаковки і мають оглядові вікна, для того що б модно було добре розглянути саму ляльку і все інше наповнення. Упаковки містять малюнки варіантів гри з нею і її основні ігрові можливості і функції. У більшості комплектів вже є пальчикові батарейки, які необхідні для роботи. Вони не прослужать довго і через час їх потрібно буде замінити на нові. Їх основне завдання дати можливість перевірити роботу іграшки і упевниться в коректності роботи інтерактивних функцій. Так само в більшості комплектів є інструкція російською або українською мовою, в якій описані подробиці експлуатації і всі ігрові функції.

З самого дитинства, дівчатка люблять подарунки та увагу до своєї персони. Найпростіший спосіб заслужити їхню прихильність - це подарувати те, що вони люблять найбільше. Ні це не тортик і не морозиво, маленькі дівчатка, найбільше люблять грати з ляльками, а якщо це інтерактивні ляльки, то їх радості не буде меж. У нашому інтернет магазині Ви знайдете великий вибір говорящих, танцюючих, музичних та інтерактивних ляльок, які зможуть порадувати навіть найвимогливіших дівчаток. Основний склад іграшок знаходиться в Києві, але ми також відправляємо іграшки по всій Україні.

Google G+