• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Ігрові набори доктора

Страх перед лікарями легко побороти купивши дитині ігрові набори доктора, які в ігровій формі допоможуть зрозуміти, що тьотя лікар або дядя лікар не зашкодять, а навпаки допоможуть. Граючи в доктора або медсестру діти знайомляться з цією професією, її особливостями і тонкощами. А ігрові дитячі набори доктора допоможуть їм у цьому.

Комплектація і ігровий процес

В комплекті набору є різноманітні медичні інструменти, Великий набір доктора на батарейках. які підібрані згідно віковим обмеженням, які написані на коробці. Для маленьких діток є комплекти простеньких інструментів, які не мають гострих граней і не мають дрібних деталей і зроблені максимально безпечними. Для більш старших діток в набори доктора входять різноманітні інструменти, які максимально нагадують справжні, деякі працюють від батарейок. Також в наборах для старших діток може входити верхній одяг (накидка) доктора.

Діти різного віку люблять грати в доктора і пацієнта, люблять лікувати старших і молодших братів і сестер, батьків і бабусь з дідусями і навіть тварин. На їх думку, послухати пацієнта, поставити градусник і зробити укол - це найефективніші способи лікування. Дорослим слід підігравати їм у цьому і пояснювати важливість роботи доктора, потім буде простіше водити діток в поліклініку і у них не буде страху перед людьми в білих халатах.

Що входить в ігровій набір доктора

Комплектації бувають різні, від мінімальних з найнеобхіднішими елементами, до великих наборів з все можливими докторськими приладдям і навіть верхнім одягом медсестри чи лікаря.

  1. Обов'язковим атрибутом будь-якого набору доктора є дитячий фонендоскоп - цей атрибут дітям подобається найбільше, і вони з обов'язку з ним не розлучаються після отримання його в подарунок;
  2. Шприц є в усіх таких іграшках, деякі діти бояться цього предмета, але граючи з ним страх проходить;
  3. Градусник також є в усіх наборах і дітки люблять всім міряти температуру;
  4. Молоточок, який використовують невропатологи при огляді пацієнтів є обов'язковим учасником таких іграшок;

Це дуже короткий список комплектацій, так як всі вони різні і не схожі між собою. Візок з набором доктора Wader. Повний список всього що входить в обраний вами набір читайте на упаковці або можете уточнити у продавця. Зовнішній вигляд буває найрізноманітніший. Це може бути машинка швидкої допомоги всередині якої міні реанімація з рентгеном і апаратом штучного дихання, а також з мінімально необхідним набором інструментів. Може бути дитяча візок, на якій є все необхідне для справжнього доктора: фонендоскоп, градусник, молоточок, шприц та ін. А може чемодан лікаря з повним набором інструментів для проведення операцій і реабілітації пацієнтів. Зовнішній вигляд Ви можете вибрати виходячи з віку та вподобань дитини. В незалежності від того який ви виберете ігровий набір доктора, дитина буде безмірно Вам вдячний за такий подарунок і зможе спробувати себе в ролі справжнього лікаря.

Google G+