• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Іграшки на коляску

Дитячі іграшки та дуги на коляску.

Знайомство дитини з барвистим і дивним світом дитячих іграшок починається в ранньому віці. Зазвичай, першою іграшкою малюка стає кумедна і яскрава іграшка на коляску або її ще називають дуга на коляску. Підвісні іграшки на коляску - це перші іграшки малюка, які йому допоможуть познайомиться з навколишнім світом. Для новонародженого світ, який він бачить на прогулянках, обмежений дитячою коляскою. Коли малюкові виповнюється місяць, для нього стають цікавими іграшки на коляску, так як вони роблять його прогулянку по свіжому повітрю набагато цікавішою і веселішою. Підібравши цікаві для дитини іграшки на коляску, Ви допоможете йому не тільки розважитися й пограти, але будете сприяти розвитку звукового і колірного сприйняття.

Як вибрати іграшки на коляску?

У процесі вибору важливо розуміти, що до місяця малюки бачать все тільки в чорно-білому кольорі і картинка у них дуже розпливчаста. Тому починати вибирати іграшки для коляски слід з півторамісячного віку дитини. Кольори, які малюк навчиться розрізняти першими, будуть червоний і жовтий. Іграшки, виконані в цих кольорах, йому найбільше сподобаються. Тому купувати іграшки на коляску краще в цих кольорах. Коли дитина трохи підросте і їй виповниться 6 місяців, вона навчиться розрізняти синій і зелений колір. У цьому віці їй будуть цікаві інші дуги на коляску, ті які будуть містити максимальну кількість крльорів, які вона уже вміє розрізняти. Карапузам так само цікаво те, як звучить іграшка, тому перед покупкою обов'язково перевірте, що б звук не був дратівливим або гучним.

Що таке дуга на коляску?

Дуги для коляски також призначені і як іграшки для автокрісла, які дозволяють кріпити до себе дуги. Ці пристосування можна віднести до одних з найбільш корисних в ранньому віці. Іграшки прикріплені так, щоб дитина могла, з невеликим зусиллям, дотягнутися до вподобаної йому іграшки чи елемента. Такого роду дуги на коляску, активно сприяють розвитку малюка, його тактильних і зорових відчуттям. Іграшки на коляску можуть бути музичними або видають звук при натисканні, якщо звук сподобається малюкові, то це буде стимулювати його розвивати координацію рухів. Багатофункціональні дуги для коляски можуть мати навіть дзеркальний елемент, який кріпиться до дуги у вигляді підвіски. Зазвичай, на кожній дузі є іграшки які клацають, шарудять, хрустять або дзвенять, які сприяють розвитку дрібної моторики дитини, тому-що дитина постійно хоче отримувати реакцію на свої дії. У двадцять першому столітті вже є багато виробників товарів які випускають великий і різноманітний асортимент дитячих іграшок на коляску.

Рухливі елементи на дугах.

Обов'язковим атрибутом дуг є рухливі елементи, які можуть бути відтягнутими, після чого вони повертаються на своє місце з допомогою еластичних матеріалів або міні-пружин. Так само елементи на дугах можуть крутитися як пропелер або, наприклад, створювати вібрацію. Якщо Ви твердо вирішили купити дитині іграшку з якою йому буде цікаво грати протягом перших дванадцяти місяців життя, то Вам однозначно підійде дуга на коляску. Кількість іграшок на ній можна збільшувати, докуповуючи нові навісні іграшки, які до неї кріпляться.

Іграшки та дуги на коляску потрібні для:

  • - розвитку координації руху у малюка;
  • - розвитку дрібної моторики;
  • - звукосприйняття;
  • - кольоросприйняття;
  • - стимуляції зацікавленості;
  • - того, що б відвернути малюка від бажання поплакати.

Підсумок ...

Іграшкою на коляску може бути просто підвісне брязкальце, але набагато цікавіше і корисніше для розвитку дитини буде дуга на коляску. Зазвичай, вона добре кріпиться на будь-яку дитячу коляску або автокрісло. Вони можуть змінювати висоту і нахил, що б дитина будь-якого віку могла грати з ними.

Дуги з дитячими іграшками є більш дорогими, ніж просто підвісні іграшки, але в той же час вони більш практичні і цікаві дитині і повністю окупають витрачені на них гроші при покупці. Адже придбавши дугу на автокрісло або на коляску Ви подаруйте дитині багато радості в його маленький світ і він буде за це дуже вдячний.

Google G+