• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Музичні іграшки

Музичні іграшки можна віднести до найпопулярніших подарунків дітям від першого рочку і до п'яти років. Кожна іграшка особлива і цікава і стане вірним помічником у пізнанні і вивченні навколишнього світу, і так само допоможе у розвитку пізнавальної та творчої активності .

Музичні іграшки для малюків

Кожній мамі відомо, що маленькі діти дуже люблять все яскраве і незвичайне, а особливо малюкам подобається музика і їх чарують і зачаровують дитячі музичні іграшки . Сліди цієї тенденції багато виробників іграшок створили велику кількість яскравих, барвистих, цікавих та розвиваючих різні навички іграшок.

Для самих маленьких діток, які ще не навчилися тримати в руках речі, підійдуть спеціальні музичні іграшки для новонароджених , такі як музичний мобіль або музична карусель. Вони допоможуть дитині навчитися хапати ручками і концентрувати увагу.

Іграшки для самих маленьких створюються не тільки дизайнерами, а й дитячими психологами і вони стануть гарною підмогою в розвитку дитини.

Особливості вибору розвиваючих музичних іграшок:

  • - іграшка повинна відповідати віку дитини
  • - вона повинна бути корисна
  • - музика не повинна звучати дуже голосно, це може налякати дитину
  • - на ній не повинно бути гострих кутів, що б дитина не поранився
  • - матеріал повинен бути безпечний і не токсичний
  • - вона не повинна містити дрібних деталей, які дитина може потягнути в рот

Всі іграшки, які ми Вам пропонуємо, відповідають цим вимогам.

Музичні іграшки від 3-х років

Після трьох років діти вже багато чого вміють і їм можна дарувати складніші іграшки. Їм можна дарувати складні музичні комплекси та каскадні дерев'яні іграшки. Їм вже не цікаві простенькі брязкальця, що видають при натисканні звук.

Вибираючи іграшку дитині 3-х років обов'язково дізнайтеся його переваги і бажання. У цьому віці діти вже добре знають що вони хочуть і яка іграшки їм більше подобається і цікава. Не варто їм нав'язувати музичні іграшки, якщо вони їм не цікаві. Можливо у Вас росте інженер і їй чи йому більше до душі дитячі конструктори , а не музичні інструменти або іграшки.

Магазин дитячих розвиваючих іграшок kids toys пропонує великий вибір розвиваючих та музичних іграшок як для самих маленьких ( дитячі мобілі , розвиваючі килимки ), так і для більш старших дітей ( сортер теремок , музичний розумний поїзд ).

Кожна музична іграшка допоможе Вашій дитині розвинути творчі здібності, музичні навички, а гра з ними стане захоплюючим заняттям.

Google G+