• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Іграшки казкарі

Діти дуже люблять казки і ще більше вони люблять слухати їх у виконанні батьків або бабусь з дідусями. А що робити батькам з не великою кількістю вільного часу або тим у кого дідусі з бабусями живуть дуже далеко? Адже дитині важко пояснити що мама або тато зайняті і не можуть зараз почитати казку. У таких випадках на допомогу батькам приходять іграшки казкарі. Вони знають велику кількість казок, які так люблять малята і можуть їх розповідати цілими днями безперервно. Вони не знають втоми і готові розповідати історії або співати улюблені пісеньки без втоми на радість малечі.

Кілька причин купити дитині казкаря:

  •     - він допомагає економити час для мам і тат, так як дозволяє надовго зайняти дитини з користю для нього ж;
  •     - дитячі казки дуже корисні для розвитку дітей, в своїй фантазії вони беруть участь у казці і співпереживають з персонажами, а це корисно для розвитку емоцій і фантазії;
  •     - казки готують дитину до дорослого життя, дають розуміння як себе вести в різних ситуаціях;
  •     - через казки діти пізнають світ;
  •     - через казки до дитини приходить розуміння добра і зла;
  •     - добрих персонажів хочеться наслідувати, а злих засуджувати. Так у дітей вибудовуються шаблони оцінки та критерії по яких людина хороша чи погана.
  •     - від третьої особи набагато простіше пояснити дитині, що так робити не можна або так робити потрібно.

Багато психологів рекомендують читати казки навіть тим дітям, які ще не можуть розмовляти. Це обумовлено особливостями формування дитячого мозку. Було підмічено, що діти з якими розмовляють, читають казки і співають пісеньки розвиваються швидше ніж діти, у яких цього немає. Думка, що казкаря потрібно купувати, тільки після того як дитина почне розмовляти, помилкова і обмежить дитини в його розвитку.

Важко переоцінити яке значення має для дитини іграшка казкар, що розповідає цікаві історії з участю улюблених персонажів, які називаються казками. Адже дитині важливо розуміти, що віна може задовольнити свою потребу в розвитку і пізнанні в будь-який момент, коли він цього забажає. Купити дитині казкаря означає дати йому не тільки нову іграшку, а надати можливість розвиватися і пізнавати світ у будь-який зручний для нього момент.

Важливо пам'ятати що пластик або м'яка іграшка яка розповідає казки не зможе повною мірою замінити батьківське тепло і увагу. Так що, незважаючи на наявність казкарів, приділяйте час Вашим малюкам і вони виростуть гарними людьми, яким буде не чужа доброта, любов і співчуття.

Google G+