• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Електронні навчальні плакати

Електронні навчальні плакати дуже різноманітні і можуть дати дитині знання в багатьох областях, таких як знання абетки, рахунки, географії, природознавство, кольору, фігури, вірші, скоромовки, ноти і багато іншого. Навчання за допомогою інтерактивних іграшок дуже ефективно, так як дитина бачить результат своїх дій. Ігрова форма навчання не набридає дитині і він може тривалий час грати і вчиться отримуючи нові знання граючись. Головне завдання таких іграшок це підготувати малюка до школи забезпечивши його необхідними знаннями і поліпшивши його мислення і кмітливість.

Навчаючись за допомогою електронних плакатів можна чергувати їх або ж вчиться по всіх одночасно. Якщо у дитини більше одного плаката, то рекомендується виділити під них частину стіни і розмістити їх разом. Малюк зможе сам вибирати з яким плакатом йому зараз грати і якщо якийсь плакат набридне, то він зможе відразу перемкнеться на інший.

На всіх навчальних плакатах сенсорні кнопки. Всі кнопки легко натискаються і з ними зможе розібратися і впорається навіть маленька дитина. Не рекомендується розміщувати ці іграшки на м'якій поверхні, оскільки це утруднить натискання кнопок і може привести до поломки. Кнопка включення / виключення зроблена великий, для того що б дитина могла відразу зміркувати як включити і не забував вимикати плакат після гри. Але навіть якщо його не вимкнути, то керуючий блок, по таймеру, вимкнеться самостійно.

Метод навчання за допомогою інтерактивних іграшок, а зокрема повчальних плакатів, дуже поширений. Він має високу ефективність і показує добрі результати. Діти, які розвивалися за допомогою плакатів, мають кращу успішність у школі і їм легше дається навчання як у дитячому садочку так і в школі. На це є багато причин і основні це те, що навчальні плакати дають дітям не тільки знання, але і підстьобують їх мозкову діяльність змушуючи думати.

Двостороннє спілкування в режимі інтерактив розвиває:

  •     - Довгу і коротку пам'ять;
  •     - Кмітливість;
  •     - Інтелект;
  •     - Кмітливість;
  •     - Винахідливість.

Ці іграшки універсальні, їх можна використовувати як у вертикальному так і в горизонтальному положенні. Але так як всередині знаходиться тонка електроніка, яку легко зламати, то рекомендується їх підвішувати на стіну. Існує 2 способи це зробити: перший спосіб це вкрутити саморіз і підвісить на нього плакат, а другий це приклеїти плакат на двосторонній скотч.

Якість матеріалу у них досить хороша. Малюнки барвисті і не вигоряють тривалий час, навіть перебуваючи під прямими променями світла. Навчальні плакати покриті водовідштовхувальним матеріалом і не бояться води. Але важливо пам'ятати що керуючий блок може постраждати від попадання води у всередину.

З кожним новим плакатом дитина буде отримувати нові знання, а батьки будуть радіти інтелектуальному зростанню і знанням свого малюка.

Google G+