• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дошки для малювання та мольберти

430 грн.

Дитячий больберт з дошкою для малювання крейдою і фломастерами. Творчість вважається одним із базових напрямів розвитку дітей. Для цього можуть бути корисні дошки для малювання, а для діток постарше можна купити мольберти. Вони можуть бути цікаві дітям починаючи з віку 2-х років або з того моменту, коли дитина починає проявляти інтерес до малювання. Якщо діти почали описувати шпалери та меблі, то це вірна ознака необхідності придбання дошки для малювання. Можна з упевненістю сказати, що ці іграшки просто незамінні у розвитку та вихованні малюків.

Чим же ці іграшки можуть бути корисні? Найголовніша їх особливості це наявність двох сторін. На одній стороні можна малювати крейдою, вона може бути як білою, так і різнобарвною. На іншій стороні мольберта можна малювати різнокольоровими маркерами, так само вона є магнітною. Якщо прикріпити на магніти аркушик паперу, то по ньому можна малювати навіть фарбами, цьму зрадіє будь-яка дитина.

Комплектація дитячих мольбертів

У більшості комплектів є магнітні фігурки і букви декількох алфавітів (російський алфавіт, український алфавіт і англійський алфавіт). Так само є магнітні цифри і знаки. За допомогою магнітних фігурок дитина розвиває фантазію, формуючи з них різноманітні зображення. Це не складно зробити, так як в комплекті дошки для малювання є пластикові магнітні елементи різноманітної форми і розміру. За допомогою різнокольорових букв можна вчити алфавіт і вчиться складати слова. У перший час це будуть простенькі слова типу «мама» чи «тато», але з часом малюк навчиться складати складні довгі слова, а можливо і пропозиції. Знайомство з різними алфавітами з раннього дитинства допоможе створити хорошу базу знань, з якої буде набагато простіше вчити в школі англійську, українську та російську мови. Вивченню математики в ігровій формі допоможуть магнітні цифри і знаки. З їх допомога буде істотно простіше пояснити дітям, що таке 1+1 і 3-2. Бачачи все приклади візуально, малюк швидше зрозуміє логіку підсумовування і віднімання.

У нижній частині дошки для малювання є помста для всього необхідного для роботи з нею. Це може бути як невелика поличка, так і повноцінні ємності для предметів, які підвішені на ніжках дошки. Це дуже зручно з двох причин. По перше все необхідне знаходиться в межах витягнутої руки і його легко дістати і покласти на місце. По друге це привчає до порядку дітей граючих з мольбертом або дошкою для малювання. Адже якщо для речі є місце, то значить, вона повинна там і лежати, а не валятися де попало.

Особливості дощок для малювання

Для виробництва цих іграшок використовуються або міцний пластик або відполіроване дерево, а іноді використовуються обидва матеріали одночасно. Обидва матеріали мають свої плюси і мінуси. Дерев'яна дошка для малювання міцна і довговічна, витримує падіння і служить тривалий термін. Пластикові дошки мають різноманітні розмальовки, вони легші, ніж дерев'яні і мають більше можливостей для регулювання по висоті і нахилу, але вони більш крихкі і їх легше зламати.

Однією з головних задач дитячих мольбертів - це підготовка дитини до школи. Отримані навички при малюванні і комбінуванні магнітиків складно переоцінити. Малюючи, дитина розвиває уяву і фантазію, координація рухів поліпшується і найголовніше - малюк вчиться творити і створювати щось, відтворюючи це з пам'яті, що так само прихильно позначається і на її розвитку. Так само не варто недооцінювати позитивний ефект від раннього вивчення алфавітів різних мов і складанню перших слів з магнітних букв на магнітній дошці. Якщо в комплекті є арифметичні знаки і цифри, то у дитини буде можливість навчиться складати і віднімати, а можливо і множити і ділити. Навчальний дитячий мольберт для малювання з магнітною дошкою буде гарною підмогою в підготовчій групі і перших класах.

В інтернет магазинах великий вибір різноманітних дощок і мольбертів, як настільних, так і стоять на ніжках. Але купити дошку для малювання не так просто як здається на перший погляд, так як, маючи великий вибір, складно зважиться на придбання якоїсь конкретної іграшки. Але час буде витрачено не даремно. Привізши додому вибраний мольберт, Ви будете винагороджені нескінченною радістю в очах дитини і гордістю за його майбутні досягнення в отриманні нових знань і навичок.

Google G+