• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячий транспорт

Якісний дитячий транспорт за хорошою ціною. У сучасному світі, без таких помічників як дитячий транспорт важко. Використання транспортних засобів для дітей починається з народження і триває все життя. Перший транспорт це дитяча коляска, в якій малюк робить свої перші виїзди за поріг будинку. Наступним транспортом у нього будуть ходунки, за допомогою яких малюк зробить свої перші кроки і буде вчитися ходити. Надалі транспортні засоби будуть постійно змінюватися в залежності від віку та статі дитини, але їх присутність в процесі дорослішання не замінити нічим іншим.

Різноманітність транспортних засобів для дітей ускладнює вибір, але в теж час дозволяє вибрати бажаний подарунок для малюка. Основними критеріями вибору транспорту для дітей повинні бити зручність використання, безпека, міцність і відповідність віку. Так як ці товари купуються для рухливих ігор або пересування, то зручність стоїть на першому місці. Ігри з такими іграшками іноді призводять до травм, якщо не вибрати безпечну модель. Часто буває, що малюк не розрахував швидкість і в'їхав на своїй каталці кудись і пошкодить її, так що купуйте тільки міцний дитячий транспорт. Якщо не дотримуватися вікових обмеженнь, то малюкові може бути незручно в надто маленькій, або в занадто великій колясці.

Весь транспорт для дітей юного віку проектується з ручками або держателями для можливої підстраховки дорослими. Це робиться з метою убезпечити малюка, який може загратися і заїхати кудись не туди або протаранити когось.

Дитячі коляски необхідні для кожного без винятку малюка. Вони суттєво спрощують прогулянки на свіжому повітрі, без яких дитина погано себе почуває. Важливо пам'ятати, що це перший дитячий транспорт для Вашого малюка, і він повинен бути безпечний. Дитячі коляски діляться на кілька категорій, в кожній з яких безліч виробників пропонують зручність, стиль, комфорт і безпеку за різною ціною. Транспорт для дітей які вчаться ходити У більшості випадків не варто гнатися за ціною, так як в більшості дорогих колясок основну частину у вартість займає стиль і сучасність, а зручність і безпеку на тому ж рівні що і у недорогих колясок.

Електромобілі завжди були коханими і самими бажаним транспортом для малюків. Вони їх залучали зовнішнім виглядом і можливістю самостійно їздити, натискаючи педалі і крутячи кермо. Ці товари бувають різних вікових і цінових категорій. Для молодших діток є невеликі електромобілі з обмеженням швидкості 5 км. У годину. Такий транспорт для дітей коштує не дорого і доступний більшості батьків. Для хлопців постарше є різноманітні варіанти від красивих стилізованих автомобілів до квадраціколов зі швидкістю до 30 км. У годину. Всі вони принесуть масу задоволення від гри і катання.

Основна мета придбання дитячого транспорту, зробити дитинство для дитини веселим, рухливим, барвистим і радісним. Купити транспорт для дітей - це подарувати їм безліч щасливих хвилин, про які вони не забудуть і будуть Вам вдячні.

Google G+