• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі залізниці wader

- 20%
Знижка: 204 грн.
999 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 109 грн.
539 грн.
430 грн.

Пластикові залізниці Wader - один з найбільш популярних розділів в асортименті цього відомого польського виробника дитячих іграшок, який випускає серію іграшок Вадер. Батьки часто вибирають їх в якості подарунка для хлопчиків, бо впевнені, що він принесе їм багато радості та позитивних емоцій. У процесі захоплюючої гри c залізницями малюк відчує себе справжнім машиністом поїзда, а також зможе розвинути багато корисних навичок.

У цій серії можна вибрати пластикову залізницю для будь-якого віку: для найменших (від 1 року) піддійте проста однорівнева, для діток більш старших дворівнева і трирівневі з естакадами, спусками і тунелями. Зовні вони дуже схожі на інші траси Wader, але наклейки та спеціальні знаки, які входять в комплект, здатні в одну мить перетворити їх на залізницю. Кожен раз складаючи їх по-новому, дитина отримує можливість проявити свою фантазію і конструкторські здібності.

Кожен набір складається з досить великих пластикових деталей, які легко і зручно фіксуються між собою. Зробити це без зусиль зможе будь-яка дитина. Збираючи дорогу, як конструктор, малюк вчиться координувати свої дії, а також розвиває дрібну моторику. Важливим плюсом буде також те, що дитина на власні очі бачить результат своєї праці, що стимулюватиме його до подальшої діяльності.

Особливістю залізниць від компанії Wader є те, що вони легко з'єднуються з усіма іншими трасами і паркінгами цього виробника. Завдяки такій перевазі, у хлопчика з'являється можливість комбінувати її з вже наявними деталями, нескінченно оновлюючи і перебудовуючи.

Розуміючи, що найголовніше вимога, яка повинна пред'являтися до іграшки - це безпека, відомий польський виробник пластикових іграшок Wader з особливою відповідальністю підійшов до цього.

  1. Дороги виготовлені з якісного надійного пластика, що не має сторонніх запахів і не викликає алергію.
  2. Кріплення міцні, легко складаються-розкладаються.
  3. У виробах відсутні щербини і гострі краї, що виключає травму.
  4. Всі товари відповідають високим євро стандартам якості, а також пройшли обов'язкову сертифікацію в Україні.

Враховуючи всі перераховані достоїнства, які мають залізні дороги Wader, тепер Вам не доведеться довго думати про те, що ж купити хлопчикові на найближче свято. Напевно, в подяку Ви отримаєте захоплені очі дитини і прохання пошвидше допомогти скласти йому дорогу. Великий і різномінітний вибір іграшок Вадер можна купити в Києві в нашому інтернет магазині. Вдалого вибору.

Google G+