• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі нічники

У переліку товарів для новонароджених, дитячі нічники є важливим і корисним предметом. З їх допомогою в дитячій спальні запановує затишна атмосфера, яка сприяє спокійному і здоровому сну. М'яке приглушене світло прожене нічні кошмари немовляти, а також прийде на допомогу молодій мамі.

У самий перший час після народження малюка, нічник буде більше корисний мамі, ніж дитині. Психологи стверджують, що новонароджені зовсім не бояться темряви, тому для таких дітей нічник не потрібен, тому що в силу свого розвитку вони ще не здатні відчувати страху. А от мамі це джерело світла дуже знадобиться. Завдяки йому можна спостерігати за сплячим немовлям у перші місяці життя. При необхідності підійти до ліжечка, не потрібно включати верхнє світло, ризикуючи налякати немовляти або розбудити чоловіка. Деякі батьки воліють купити мобіль з нічником, так як 2-в-1 вийде дешевше ніж купувати окремо щось для нічного освітлення і окремо дитячий мобіль.

Коли дитина трохи підросте і адаптується до своєї дитячій кімнаті, він все-таки віддасть перевагу тому, що б засинати при м'якому спокійному освітленні.

Дітки постарше, у яких вже добре розвинена фантазія, будуть набагато впевненіше себе почувати, якщо горить нічник в дитячій кімнаті. Це також допоможе зорієнтуватися в просторі, якщо в разі необхідності, потрібно вночі сходити в туалет або попити води.

Багато сучасних моделей, крім своєї основної функції, мають музичний супровід і можуть використовуватися як проектори. Спокійні мелодії допомагають малюку заснути, заколисуючи його. А проектовані зображення на стелі і стінах допоможуть навчитися концентрувати свою увагу і створять позитивний настрій.

На які моменти потрібно звернути увагу при виборі дитячого нічника:

  1. Світло не повинен бути надто яскравим, в ідеалі воно повинно бути розсіяним жовтим;
  2. Не повинно бути занадто частого мерехтіння, щоб не травмувати психіку дитини;
  3. Мелодія повинна бути спокійною і тихою. Важливо врахувати, що вночі музика, яка днем здавалася тихою, може звучати значно голоснішою;
  4. Повинен бути регулятор гучності і можливість зовсім відключити звук;
  5. Нічник для дітей не повинен виділяти ніяких сторонніх запахів.

У нашому інтернет-магазині у Вас є можливість купити нічник в Києві, який відповідають всім перерахованим вище вимогам. Будь-який з них принесе в дитячу кімнату атмосферу затишку і спокою, а самому малюкові - щасливі і яскраві сновидіння.

Google G+