• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі набори інструментів

Всі батьки хочуть, щоб їхній хлопчик виріс справжнім чоловіком, який все може і все вміє. Отримати базові навички ремонту та лагодження допоможуть дитячі набори інструментів, які створені спеціально для юних ремонтників і містять всі необхідні інструменти в наборі. Великий набір інструментів для дітей. Такі іграшки бувають для різних віків, є набори для самих маленьких, а є й для більш дорослих діток. Вибрати й купити дитячі інструменти в наборі можна в більшості інтернет магазинів.

Чим корисні набори інструментів для дітей?

Основне завдання батьків - це виховання і розвиток дитини. В вихованні ці іграшки не допоможуть, а от для розвитку вони підходять ідеально. В набори входять різноманітні елементи для ремонту, будівництва та конструювання. Наприклад, такі інструменти як викрутка, гайковий ключ, розвідний ключ і молоток допоможуть розвинути координацію рухів і точність. Різні гаечки, болтики і елементи для конструювання допоможуть розвивати фантазію і просторове мислення, а також конструкторські навички, які обмежені тільки кількістю деталей. Всі деталі наборів інструментів зроблені за розміром так, щоб діти не могли їх ковтнути і в той же час вони не надто великі що б стимулювати розвиток дрібної моторики. Але головне завдання дитячих наборів - це дати хлопчикові відчуття того, що він може щось зробити самостійно, допомогти татові з лагодженням чогось і навіть в ремонті або будівництві він зможе бути корисний. Такі навички запам'ятовуються на все життя.

Якість цих іграшок досить хороша. Найкращу якість можна побачити в наборах від компанії wader, всі інструменти якісні, міцні і безпечні для дітей. Але ці набори коштують трохи дорожче ніж аналогічні в інших виробників. Візок з дитячими інструментами. Решта наборів, які виробляються як в Україні, так і в Китаї мають сертифікати відповідності та також безпечні для дітей. Важливо дотримуватися вікових обмежень, які написані на упаковках дитячих наборів для дітей, щоб убезпечити їх від дрібних деталей.

Що входить в комплекти наборів

  • - чемодан або візок для інструментів з кріпленнями для них. В валізах є полички, за якими зручно розкласти інструменти або кріпильні елементи;
  • - гайковий і розвідний ключ, вони стануть в нагоді як для скручування чогось, так і для допомоги в домашньому ремонті;
  • - молоток буває маленький або великий залежно від набору;
  • - дитяча пилка і пластикове поліно, яке можна пиляти;
  • - різноманітні викрутки і насадки у вигляді викруток;
  • - в деяких наборах є дриль, вона буває, як механічна, так і на пальчикових батарейках;
  • - болтики, гаечки і деталі для конструювання.

Купуючи дитячий набір інструментів Ви даруєте хлопчикові радість від гри з новою іграшкою і даєте можливість розвивати основні навички. Граючи з такими іграшками хлопчики починають відчувати себе корисними і поступово стають справжніми чоловіками, яких називатимуть майстрами на всі руки. А все починається з простенького дитячого набору з інструментами для ремонту та будівництва.

Google G+