• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі коляски

Вибирати дитячі коляски більшість батьків починають відразу ж після народження або за кілька днів до появи дитини на світ. Зіткнувшись з величезним асортиментом, який представляє ця група товарів, неважко розгубитися. Коляска це один з найважливіших предметів у житті дитини (і один з найбільш дорогих), купується вона на тривалий термін для щоденного використання, тому до її вибору треба підійти з усією відповідальність.

Які види колясок бувають

Їх усіх можна розділити на кілька груп:

  1. Класична коляска-люлька. Це найбільш популярний вид, який найкраще підійде для новонароджених. Такий тип відрізняється хорошою прохідністю по будь-яких дорогах. Це ідеальний варіант для тих, хто проживає в приватному будинку. Якщо ж Ви проживаєте в багатоповерховому будинку, таке придбання буде доречним, якщо в ньому є ліфт.
  2. Дитяча коляска-трансформер. Комплектність таких моделей становить шасі (рама з полегшеного сплаву, на яку встановлюється люлька), люлька для новонародженого, прогулянковий блок, а також може входити автокрісло. Зазвичай люлькою користуються до тих пір, поки малюку не виповниться півроку, а після того як він починає сидіти - міняють її на прогулянковий блок. Перевага даного виду - відповідний вагу і хороша маневреність.
  3. Прогулянкова коляска - полегшений варіант для дітей від 6 місяців. Найчастіше її купують на літній період для зручного перевезення. Головні переваги: компактність, можливість швидко скласти і розкласти.

Існують також особливі види колясок: на трьох колесах, а також варіанти для двійні.

Важливі характеристики колясок

Якщо Ви визначилися з типом транспортного засобу для малюка слід звернути увагу на наступні важливі моменти.

Безпека. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що малюк не випаде з коляски. В колисках ця умова дотримується за рахунок глибини, а сидячих варіантах використовуються ремені безпеки і передній "бампер". Обов'язкова наявність гальм і фіксаторів, щоб коляска випадково не поїхала на схилі.

Надійність. Важливо, щоб коляска прослужила довго, і під час її застосування не поламалася. Тому при покупці уважно огляньте всі деталі і кріплення, а також вимагайте гарантійний талон у продавця.

Колеса. Вони повинні забезпечувати відмінну прохідність, тому краще вибирати моделі з великим діаметром, металевими спицями та наявністю протекторів.

Ручка. Ідеально, якщо вона регулюється по висоті і є можливість переставляти. Зручні складні ручки для маленьких квартир.

Додаткові аксесуари. До них відносяться корзини для багажу (кріпляться до шасі), сумки або пенали для дрібниць (в основному розміщуються на ручці), москітна сітка, дощовик.

І найприємніша частина, коли ви вирішили купити дитячу коляску - це визначитися з дизайном і кольором. Тут потрібно покладатися тільки на свій смак і індивідуальні переваги. А вибір виробника коляски для новонародженого залежить від Вашого гаманця.

Google G+