• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячі горщики

Дитячі горщики давно стали одним з етапів дорослішання малюка. Цей етап починається у всіх по різному і закінчується по різному. У певний діток похід на горщик викликає радість, адже тепер у нього сухі штанці, а в інших плач і сльози, адже раніше вони могли просто сходити в штани, а тепер доводиться сідає на горщик. Але без етапу дитячих горщиків не виріс жоден дитина.

Що б дитині сподобався горщик і він почав на нього ходити, до вибору горщика потрібно підходити індивідуально. Поспостерігайте за дитиною: які кольори він більше любить, які тварини йому більше подобаються і ін Готовою формули для вибору дитячого горщика не існує, в цій справі потрібно покладатися на спостереження та інтуїцію.

Не настільки давно, на ринку дитячих горщиків з'явилися музичні горщики, і думка дитячих психологів зразу розділилося. Одні кажуть, що музичні горщики шкідливі і викликають звикання до мелодії, а інші стверджують, що мелодія виступає нагородою дитині за старання. Але як кажуть однозначного і єдино вірного думки не буває. Тому остаточне рішення залишається за батьками.

Особливість музичних горщиків є їх клас. Вони завжди були класом вище звичайних горщиків з кількох причин:

  •     - Вони робляться з більш якісного пластика;
  •     - Вони розробляються фахівцями в області дитячих товарів та іграшок;
  •     - Вони мають різноманітне звучанні при "результаті";
  •     - Вони мають більш привабливий зовнішній вигляд;
  •     - Вони більш функціональні (більшість з них продається з знімним сидінням для установки на дорослий унітаз, а так само вони можуть виступати в ролі підніжки).

І найголовніше: Музичний горщик більше схожий на музичну іграшку, ніж на незрозумілий об'єкт на який змушують сідає, і з цієї причини більшості дітей набагато легше погодиться ходити на такий горщик, ніж на беззвучний предмет незрозумілого призначення.

Навіть якщо у Вас немає сучасного музичного горщика не впадайте у відчай, дитина рано чи пізно все одно буде ходити на горщик, і той час, коли ви його змушували або вмовляли робити це, Ви будете згадувати з посмішкою.

Google G+