• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитяча залізниця

- 20%
Знижка: 204 грн.
999 грн.
795 грн.
- 20%
Знижка: 109 грн.
539 грн.
430 грн.
- 26%
Знижка: 199 грн.
739 грн.
540 грн.

Серед величезної кількості різноманітних іграшкових дитячих доріг, особливою популярністю у малюків користуються іграшки - залізниці дитячі. Як багато років тому у своєму дитинстві наші батьки із захопленням спостерігали за рухомим іграшкових поїздів, так зараз це роблять вже наші діти. Дитяча іграшка із залізницею і поїздом. Зараз такі дитячі залізниці можна купити в кожному інтернет магазині. Змінилися тільки самі поїзди: раніше вони були механічними, а зараз на батарейках і з пультом управління. Для малюків є пластикові залізні дороги, які робляться з безпечного харчового пластику і без гострих кутів. Іграшки залізні дороги це універсальний подарунок для хлопчика дошкільного віку.

Особливий інтерес у дітей викликають з/д з пультом управління і поїздом, який їздить по круговій дорозі. За таким поїздом діти можуть спостерігати нескінченно. А якщо його рухом можна управляти, у нього є функції їзди вперед і назад, є світлові ефекти і музичний супровід, то така залізниця може захопити дітей на тривалий час. У багатьох поїздів є в комплекті невеликої залізничний вокзал, автомобільний переїзд та інші ігрові аксесуари, які роблять гру ще цікавіше і дають можливість підключити до неї інші дитячі іграшки.

Види дитячих залізниць

  • - на батарейках з одним поїздом і декількома вагонами;
  • - з пультом і можливістю управління поїздом;
  • - ігрові комплекси з декількома поїздами і складним сплетінням доріг;
  • - пластикові дороги, для дітей молодшого до шкільного віку.

Однією з найпопулярніших можна назвати іграшку - залізниця "Золота стріла", яка випускається в двох модифікаціях: з пультом і без пульта. Цей чудовий ігровий комплекс має в складі збірну кругову дорогу, локомотив, три вагони і залізничний переїзд. Видає характерний паровозу звук і світить прожектором, працює від кількох батарейок, які вставляються в локомотив. Подарувати дитині такий поїзд і таку іграшкову дорогу "Золота стріла", означає здійснити його мрію і подарувати цілий чарівний світ подорожей і пригод.

Крім рухомих потягів, з якими дитині обов'язково сподобатися грати, в нашому інтернет магазині є ціла серія дитячих залізниць фірми Wader. Ці пластикові залізні дороги, в яких зроблений акцент на безпеку і довговічність, доступні для діток з 12-ти місяців. Залізниця для дітей від року. У комплект входить іграшковий потяг з вагонами, який можна доукомплектовувати іншими вагончиками і машинками серії Kids Cars. Самі дитячі дороги можна легко перебудовувати, деталі кріплень міцні і надійні. Вони легко комбінуються з іншими аналогічними дорогами і навіть паркінгами від Wader, який можна купити окремо.

Гра із залізницею іграшкою приносить не тільки радість дітям, але і допомагає їм розвиватися і отримувати нові знання та навички. Наприклад, граючи з «Розумним поїздом» малюк може вивчити алфавіт, назви цифр і слова російської мови. І все це в ігровій, не примус атмосфері. Таке навчання одне з найефективніших. Граючи з пластиковими іграшковими дорогами, дитина отримає навик конструювання і поліпшить свою фантазію, адже збірка таких іграшок це не менш захоплюючий процес, ніж сама гра. Також, до їх переваг можна віднести безпеку, відсутність гострих кутів і довговічність.

Дитяча залізниця - це іграшка, яка буде безпрограшним варіантом подарунка, який був мрією для багатьох поколінь дітей. Чудово, що зараз є можливість втілити цю мрію в реальність, не обмежуючи себе у виборі дороги і подарувати дитині радість.

Google G+