• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Дитячий конструктор

- 20%
Знижка: 104 грн.
499 грн.
395 грн.
- 14%
Знижка: 70 грн.
485 грн.
415 грн.
- 20%
Знижка: 84 грн.
419 грн.
335 грн.
- 20%
Знижка: 179 грн.
879 грн.
700 грн.
- 12%
Знижка: 39 грн.
319 грн.
280 грн.
- 12%
Знижка: 39 грн.
319 грн.
280 грн.
- 7%
Знижка: 15 грн.
200 грн.
185 грн.
- 20%
Знижка: 129 грн.
639 грн.
510 грн.

Дитячі конструктори - це товари всесвітньо відомої компанії з виробництва пластмасових іграшок. Конструктори для дітей зроблені з високоякісних пластикових і металевих деталей, які відповідають європейським вимогам безпеки. Вони розвивають фантазію дитини, творче мислення, велику і дрібну моторику.

Необхідність купити конструктор дитині батьки усвідомлюють вже в самому ранньому його віці. Зробити правильний вибір при нинішньому розмаїтті таких товарів зовсім непросто. Адже всі вони мають суттєві відмінності: виготовлені з різних матеріалів, призначені для різного віку, мають різних виробників.

Критерії вибору дитячого конструктора

Якість конструктора - це, напевно, головний критерій, за яким потрібно його підбирати, адже від цього безпосередньо залежить найцінніше - здоров'я дитини. Якщо він виготовлений із пластику, то це має бути тільки високоякісний матеріал, який не має сторонніх запахів і не викликає алергії. Він повинен бути досить міцним, щоб малюк не міг зламати деталь, і тим самим не травмував себе. З тих же причин деталі не повинні мати гострих країв, зазубрин і задирок. Поєднуючи їх, малюк не повинен докладати занадто великих зусиль, щоб не пошкодити пальці.

При виборі дитячого конструктора деякі батьки не надають великого значення таким критерієм, як колір. А адже він значно впливає на психіку дитини. Кольори деталей повинні бути яскравими, але ближче до натуральних. Небажаний вибір товару в неприродних отруйних тонах - вони можуть дратувати малюка і негативно відбиватися на його психоемоційному стані.

Серед всіх інших розвиваючих іграшок, представлених на сучасному ринку, набори для конструювання займають особливу нішу. Їх основні переваги:

  1. Розвиваючі функції: стимуляція дрібної моторики, координації рухів, спритності.
  2. Сприяння розкриттю творчого потенціалу та креативності у дитини.
  3. Можливість групових ігор, що сприяє інтеграції з однолітками.

Навіщо конструктор дівчинці?

Більшість дитячих конструкторів універсальні і підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Але щоб задовольнити запити найвибагливіших покупців, деякі компанія випускають серії цих іграшок спеціально для дівчаток. Наприклад, серія Рожева мрія Sluban або набори пастельних рожево-бузкових блоків Wader, спеціально для маленьких представниць прекрасної статі.

Психологи давно помітили, що немає іграшок на 100% прив'язаним до підлоги і віку дитини. Досить багато дівчаток люблять грати з машинками і пістолетами, і багато хлопчиком люблять грати з ляльками і колясками. Не варто цьому противиться - адже все чим грається дитина розвиває його. Дитячі конструктори не стали винятком, і не варто думати, що це іграшка тільки для хлопчика. Адже серед дівчаток можуть рости вчені, інженери та архітектори. Не варто обмежувати дівчинку тільки одними ляльками, адже в сучасному світі їй дуже знадобиться аналітичний розум і базові інженерні навички.

З якого віку купити конструктор?

Вік дитини - ще один важливий аспект, який обов'язково потрібно враховувати при виборі. Найменші дітки (від одного року) ще тільки вчаться впевнено тримати в руках предмети. З'єднувати деталі конструктора для них поки не дуже легко. Тому для цієї вікової категорії слід підбирати набори з досить великими елементами - складати їх буде набагато простіше. Компанія Wader випускає спеціальну серію для найменших.

Бажання створювати, будувати, комбінувати, проектувати, конструювати може проявляться у дітей різного віку. Не варто думати, що конструктор - це іграшка для дітей старше двох років. Діти можуть проявляти інтерес до іграшок такого типу починаючи з 12-16 місяців. Якщо у Вас росте інженер, то він щосили Вам буде на це натякати. Але не варто забувати, що для маленьких дітей він повинен складатися з великих блоків що б дитина не намагався їх ковтнути.

Пластиковий або металевий конструктор для дітей - це можливість вчиться творити, створювати і конструювати щось незвичайне. Це універсальний інструмент для розвитку величезного спектру навичок у дітей. І найголовніше, що з їх допомогою Вам не потрібно буде їх примушувати розвиватися, діти самі цього хотітимуть. Для дітей важливо, щоб їхній розвиток був різноманітно, не думайте, що купивши один конструктор ви повністю задовольните інтерес дитини до витворення. Вони повинні бути різні і дитина, залежно від його бажання, зможе сам вибрати що йому будувати зараз.

В основному, всі конструктори упаковані в яскраві і барвисті картонні коробки, деякі з яких мають зручну ручку для перенесення. Їх привабливий дизайн дозволяє вручати їх як подарунок без спеціальної додаткової упаковки.

Для дітей дошкільного віку зручний варіант конструктора, деталі якого поміщені в пластикову коробку з кришкою, а іноді і з ручкою. Це ідеальний вибір для дитячого садка, а також для батьків, які хотіли б привчити дитину до порядку. Вони зручні тим, що елементи можна зберігати і переносити в коробці, а кришку від нього використовувати як фундамент для майбутніх конструкцій. Зробивши вибір на користь візки з блоками, Ви купуєте відразу два товари в одному: розвиваючий набір блоків для конструювання і візок для його транспортування, яку можна використовувати абсолютно автономно.

Як грати з конструктором?

У більшості випадком, конструктори розроблені за участю педіатрів та дитячих психологів. Їх основне завдання - у цікавій та захоплюючій для дитини формі максимально розкрити його творчі здібності та розвинути корисні навички в процесі гри. Для самих маленьких бажано, щоб гра відбувалася спільно з дорослими, які змогли б підказати, як правильно з'єднувати деталі і, при необхідності, скорегувати руху малюка. З часом його дії стануть більш впевненими, і він із задоволенням зможе грати самостійно.

Ближче до двох-трьох років у психіці дитини відбуваються зміни, і він все більше часу прагне проводити в компанії своїх однолітків. Спільна гра в конструктор - це прекрасна можливість навчити дітей взаємодіяти між собою й навчитися вести себе в соціумі.

На сьогоднішній день, конструктори - це ідеальна покупка розвиваючої іграшки для дітей від одного до семи років, яка здатна забезпечити для них веселий і корисне дозвілля. Наш інтернет-магазин представляє широкий спектр моделей від компаній Wader, Brick, Sluban, Технок та ін., Які можна купити в Києві і по Україні. Ці моделі завоювали заслужену популярність серед покупців. Купити конструктор дитині - це подарувати різнобарвну радість на тривалий час.

Google G+