• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Bright Starts килимки

Компанія Bright Starts (Брайт Стартс) із США має великий асортимент товарів для новонароджених. Всі вони мають індивідуальний дизайн і вигідно виділяються на тлі аналогічних. Найбільшу популярність, серед сучасних батьків, завоювали розвиваючі килимки Bright Stars. Вони барвисті, яскраві, кожен має певну тематику. Вони швидко завоювали частину ринку дитячих товарів і утримують його тривалий час завдяки високим стандартам якості і постійним пошуком можливих поліпшень своєї продукції.

Розвиваючий килимок Bright Starts: розвивайся граючи

Чи може малюк грати і розвиватися одночасно? Якщо Ви вже встигли купити розвиваючий килимок Bright Starts, то напевно знаєте відповідь на це питання. Граючи на килимку малюк відкриває для себе цілий світ нових тактильних відчуттів, яскравих фарб, прекрасних образів і різноманітних звуків. Розвивається дрібна моторика ручок і тактильні відчуття пальчиків, що надалі позитивно позначиться на розвитку мови. А також уява, мислення, але найголовніше крихітка отримує різноманіття позитивних емоцій!

Особливості розвиваючих килимків Bright Starts

  1. В першу чергу вони повністю безпечні для дитини і виключно позитивно впливають на його розвиток і емоційний стан.
  2. Легко складаються і розкладаються, не займають багато місця при зберіганні або перевезенні.
  3. Мають досить велику розмір: від 76 х 76 см, до 100 х 110 см .
  4. Все килимки оснащені двома дугами, висота яких 46 см .
  5. Кожен розвиваючий килимок має унікальну тематику і це одна з основних особливостей килимків цієї торгової марки.
  6. Присутній різноманітність іграшок, одна з яких музична.

Популярні килимки Bright Starts

Серед наших покупців найпопулярнішим став килимок Bright Starts Сафарі. Він має нейтральну колірну гамму, яка підійде як дівчаткам, так і хлопчикам. Розмір в розкладеному вигляді 81 х 81 х 46 см., Що є середнім показником для цих товарів. Має музичний квіточку (безпечне люстерко), який програє мелодії протягом 20 хвилин. Цю іграшку можна зняти і пристебнути до коляски, автокрісла чи ліжечку. Крім того в комплекті є ще 8 різноманітних іграшок і подушечка у вигляді слоника.

Друге місце зайняв килимок Ритми рифа. Він має схожі характеристики з фаворитом «гонки»: такий же розмір, тривалість звучання мелодій. Музичною іграшкою виступає кумедна черепашка. А подушечка зроблена у вигляді рибки.

Почесне третє місце дісталося Bright Starts Зоопарк. Кілька поступаючись по набору іграшок і тривалості звучання мелодій Брайт Старс килимок дешевше в ціні майже в два рази. Для деяких покупців це може бути вирішальним аргументом.

Який би Ви не купили товар цієї компанії, будьте впевнені розвиваючий килимок Bright Starts - це найкраще що Ви можете купити Вашому малюку!

Google G+