• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Біговели

Дитячий біговел давно став звичним елементів дорослішання багатьох малюків. Як тільки дитина починає ходити і аж до школи біговел стане його кращою іграшкою. Сподіваємося, що ця невелика оглядова стаття допоможе зрозуміти, що це таке і чому діти так хочуть отримати в подарунок на день народження так бажані біговели та аксесуари до нього.

Що таке біговел?

Біговел - це дитячий велосипед з двома колесами, кермом і з двома колесами для дітей молодшого та до шкільного віку. Багато батьків вже по достоїнству оцінили плюси цього виду транспорту і він став вже не новинкою, а нормою для більшості малюків.

Батьки задаються питанням: З якого віку купувати біговел для хлопчика чи для дівчинки? Відповідь дуже проста: як тільки малюк навчився ходити в той же час йому можна купувати цей засіб пересування. Вони бувають не тільки двоколісні, але і з чотирма колесами. Два основні колеса і 2 маленьких страхувальних.

У країнах європейського союзу, північної і південної Америки цей вид транспорту популярний вже більше 50-ти років. У штатах проводиться щорічний чемпіонат їзди на біговелах, в якому беруть участь діти з багатьох країн світу.

При виробництві використовуються найрізноманітніші матеріали, такі як дерево, сталь, алюміній, пластик та ін. Основне завдання зробити його міцним і легким.

Для чого потрібен біговел?

Тільки познайомившись з біговелом ближче, стає зрозуміло чому багато батьків вибирають саме його, а не класичний велосипед, вибираючи засіб пересування для малюків. І на це безліч причин: він краще розвиває координацію рухів, дозволяє пересуватися швидше, розвиває відчуття рівноваги. Наступний перехід на велосипед відбудеться дуже просто, так як всі необхідні для цього навички дитина вже матиме.

Ще одна причина купити біговел - це підтримка себе в хорошій формі. Не варто цьому дивуватися. Дитина навчившись їздити буде пересуватися дуже швидко, швидше ніж на дитячому велосипеді і цілком імовірно, що за нею доведеться бігати.

Як вибрати біговел?

До вибору потрібно підходити без поспіху, вивчивши необхідні критерії вибору:

  1. Основний критерій це Вік дитини . Починаючи з перших кроків малюка і до 1,5 року оптимальним буде чотирьох колісний біговел, який допоможе навчиться пересуватися відштовхуючись ніжками. У півтора року вже можна дивитися на пластикові, двоколісні. Після трирічного віку малюкові будуть більш цікаві велобіги з надувними, гумовими колесами. Вони більш рухливі, але і менш стійкі, але це не стане проблемою для вже змужнілого малюка.
  2. Довжина ніжки один з ключових критеріїв вибору. Вибираючи конкретну модель потрібно звернути увагу на висоту сидіння для порівняння з довжиною ноги. Довжина ніжки дитини міряється від підлоги до паху по внутрішній стороні ноги. Порівнюючи довжину ніжки і висоту сидіння необхідно від висоти сидіння відняти 2 сантиметри, що б дитина могла відштовхуватися від землі.
  3. Матеріал має велике значення. Основні матеріали, з яких виробляється біговел це сталь, пластик і дерево. У кожного матеріалу є свої плюси і свої мінуси. Наприклад, пластикові велобіги відносно недорогі і стійкі до кліматичних умов, але вони менш міцні ніж сталеві. Сталь, у свою чергу може похвалитися міцністю, але вона важча ніж пластик або дерево. Дерев'яні біговели відрізняються легкістю і екологічністю, але вони менш міцні і не так довговічні як сталеві.

Якщо Вам хочеться, що б малюк полюбив їздити на своєму транспортному засобі, купуйте його разом. Процес навчання може зайняти до двох тижнів, в залежності від віку та навичок дитини. Час навчання безпосередньо залежить від втягнення в процес і допомоги батьків. Намагайтеся вчиться їздити там, де є візуальний приклад для дитини, в особі інших діток з біговелами, які вже вміють їздити.

Google G+