• (098)804-08-08
  • (050)804-08-08
  • (044)361-96-10
  Київ, пр-т С. Бандери 16-Б (пр-т Московский) м.Петрівка, за ТЦ МАКРОС
  Пн.-Пт. 10.00-19.00  Сб. 12.00-17.00

Пошукова форма

Статті

І так, всіх нас у кого є маленькі карапузи рано чи пізно починає мучити питання. Так, коли ж починати привчати дитину до горщика, як це зробити, не травмуючи ще не усталену психіку дитини?

У плані привчання дитини до горщика у всіх це відбувається індивідуально. Якщо дотримуватися офіційної педіатричної методики, то згідно з нею привчати дитину до горщика необхідно у віці від одного року до півтора років. Дитина потроху починає Читати далі

Ну, звичайно, ж! Музичний мобіль на ліжечко стане першою іграшкою малюка. З самого народження немовлята вчаться розрізняти звуки і фокусувати свій погляд на предметах.

Музичний мобіль на ліжечко призначений для розвитку саме цих навичок. Не менше трьох місяців пройде до того, як малюк спробує в перший раз взяти в руку брязкальце. Музичний мобіль на ліжечко протягом усього цього періоду буде основною (а, можливо, і єдиною) Читати далі

Мобіль - це слово прийшло до нас з англійської мови і увійшло в наш побут недавно. Історія цієї дитячої іграшки дуже давня. В давній Русі був звичай - вішати над малюком птаха щастя. У ті часийого робили дерев'яним, він був дуже легким і парив над колискою малюка. Він служив як оберіг для дитини, люди вірили в те, що ця іграшка захистить їх дитини від усього поганого.

Минули століття, і ось тепер ми бачимо багате розмаїття цих іграшок. Є й підвіски, та радіокеровані, і механічні, і Читати далі

Ось і прийшов час Вашої крихітці спробувати прикорм. Не сумніваємося, що Ви з нетерпінням чекали цього моменту - адже готувати малюку їжу, а потім годувати його з ложечки - це так захопливо! Та й дитина здається такою дорослою, коли їсть ложкою з тарілки! Але, виявляється, погодувати маленьку непосиду не так вже й просто: мало того, що більша частина пропонованої їжі виявляється де завгодно, але тільки не в роті, так ще й малюк весь час крутиться і норовить Читати далі

Іграшки для хлопчиків це цілий світ, створений для ігор, розвитку та інтелектуального зростання, а так само розвитку різних навичок. Хлопчики грають завжди, навіть коли виростають, продовжують грати в ігри.

Індустрія іграшок виробляє величезну кількість різноманітних іграшок, які спрямовані на всебічний розвиток дітей і хлопчиків зокрема.

Найпопулярнішим в Європі є виробник пластикових Читати далі

Вивчення кольорів, є одним із складних процесів навчання малюка, який вимагає багато зусиль з боку дитини і батьків.

Як же навчити малюка розрізняти кольори і давати їм назву? На допомогу приходять улюблені іграшки. Як вони нам допоможуть? - Так дуже просто. Починаємо гратися разом з дитиною іграшками певного виду, наприклад машинками.

Намагайтеся зацікавити дитину, а потім в процесі гри називайте предмет - його "назва" і "колір", показуючи на нього Читати далі

Вчити дитя правильно говорити просто необхідно. Не варто чекати, поки він навчиться говорити самостійно, запам'ятовуючи фрази, якими Ви спілкуєтеся вдома. Щоб полегшити дітям навчання, з'єднайте розвиток мови в гру. І малюкові цікаво, і Ви без зайвих нервів. Ну що ж приступимо.

Розмовляємо по телефону. У віці 2-3 роки телефонні розмови сприяють розвитку активної мовлення, адже дитя не може показати співрозмовнику жестами. Не варто зводити розмову дитини з Читати далі

Прагнення батьків навчити дитину плавати в ранньому віці цілком природно. Адже плавання покращує кровообіг, збільшує об'єм легенів, укріплює опорно-руховий апарат і нервову систему. Малюк, який уміє і любить плавати, росте здоровим.

Однак для того, щоб дитина відчувала себе як риба у воді, необхідно починати навчання ще в самому ранньому - дитячому віці.

Отже, вчитися плавати треба на глибині, щоб дитя не звикало, трохи що, і став Читати далі

Гармонійний розвиток дитини в дошкільному віці - запорука благополуччя в майбутньому. Як правило, батьки віддають дитину на підготовку до школи, інші ведуть в школу для малюків. Однак перші не видобуваються бажаного результату. Тому, щоб навчити дитину вчитися, варто заздалегідь готувати його до шкільних років, не чекаючи певного віку.

У багатьох дітей бажання вчитися формується до віку 6 років. В цей період важливу роль відіграють вчинки і Читати далі

У віці з 5 до 6 місяців дитина стає більш рухливим. Він вже з легкістю перевертається зі спини на живіт, і навпаки, намагаючись трохи повзати. Можливо, ваш малюк ще не навчився самостійно сідати, проте не варто турбуватися, якщо в 6 місяців, він ще не вміє сидіти. Не варто поспішати. Краще набратися терпіння і допомогти йому в цьому.

Падіння в сторону або назад - плата за бажання сидіти. Рано чи пізно дитина таки навчиться сидіти без вашої допомоги, але Ви можете разом зі Читати далі